Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Oddziały terenowe - wiorin łódź

Delegatura Obsługiwane powiaty

Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, piotrkowski, łódzki wschodni
Sieradz sieradzki

Skierniewice

Skierniewice, skierniewicki
Oddział Obsługiwane powiaty
Bełchatów bełchatowski
Brzeziny brzeziński, zgierski
Łask łaski, zduńskowolski
Łęczyca łęczycki
Łowicz łowicki
Łódź Łódź, pabianicki
Kutno kutnowski
Opoczno opoczyński
Pajęczno pajęczański
Poddębice poddębicki
Radomsko radomszczański
Rawa Mazowiecka rawski
Tomaszów Mazowiecki tomaszowski
Wieluń wieluński
Wieruszów wieruszowski

 

Piotrków Trybunalski - delegatura


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Dworska 13

97-300 Piotrków Trybunalski

tel. 44 646-68-62

tel.: 44 646-73-54

fax 44 646-68-62 

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: Piotrków Trybunalski, piotrkowski, łódzki wschodni

Pracownicy:

  1. Józef Greger - kierownik delegatury

  2. Beata Jażdż-Woźniak - nadzór fitosanitarny

  3. Katarzyna Tworek - nadzór fitosanitarny

  4. Barbara Sopata - nadzór fitosanitarny

  5. Ewa Szczypiorska - ochrona roślin i technika

  6. Jadwiga Koźlik - laboratorium
  7. Anna Ciążela - ochrona roślin i technika

  8. Ewa Świerk - nadzór nasienny

  9. Marta Kozłowska - laboratorium

  10. Dominika Skulimowska - ochrona roślin i technika

 

 

Sieradz - delegatura


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 29

98-200 Sieradz 

tel. 43 827-11-76

tel. 43 822-41-45

tel. 43 827-11-60

fax 43 827-11-76

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: sieradzki

Pracownicy:

  1. Anna Jankowska - kierownik delegatury

  2. Agnieszka Szewczyk - nadzór fitosanitarny

  3. Renata Pędzik - nadzór fitosanitarny

  4. Anna Jackowska - nadzór fitosanitarny

  5. Ewa Kędzierska - nadzór fitosanitarny

  6. Dominik Przelazły - ochrona roślin i technika

  7. Marek Jaszczak - ochrona roślin i technika 

  8. Katarzyna Warzecha - nadzór nasienny

  9. Joanna Meloch - nadzór fitosanitarny

 

 

Skierniewice - delegatura


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

Al. M. Rataja 9

96-100 Skierniewice

tel. 46 833-42-79

tel. 46 833-29-89

tel. 46 833-64-16

fax 46 833-42-79

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: Skierniewice, skierniewicki

Pracownicy:

  1. Jolanta Bryl - kierownik delegatury

  2. Katarzyna Adamiec - nadzór fitosanitarny

  3. Justyna Korycka - nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  4. Karolina Tryngiel - Kocbuch - nadzór fitosanitarny

  5. Marek Chylewski - ochrona roślin i technika

  6. Renata Cichocka - ochrona roślin i technika

  7. Iwona Jesiotr - laboratorium

  8. Stefania Paprocka - laboratorium

 

 

Bełchatów


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Okrzei 49

97-400 Bełchatów

tel. 44 632-81-40

fax 44 632-81-40

 

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: bełchatowski

Pracownicy:

  1. Ewelina Wiewiórowska - kierownik oddziału

  2. Agnieszka Przywara - nadzór fitosanitarny

  3. Agnieszka Wojciechowska - nadzór nasienny

 

 

Brzeziny


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Sienkiewicza 16A                

95-060 Brzeziny

tel. 46 874-21-24

fax 46 874-21-24

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: brzeziński, zgierski

Pracownicy:

  1. Hieronim Korbel - kierownik oddziału

  2. Tadeusz Makowski - ochrona roślin i technika

  3. Katarzyna Kunka - nadzór fitosanitarny

  4. Michał Klimczak -  nadzór fitosanitarny

  5. Katarzyna Cieślak - nadzór fitosanitarny

 

 

Łask


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. 9 Maja 33

98-100 Łask 

tel. 43 675-25-87

fax 43 675-25-87

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: łaski, zduńskowolski

Pracownicy:

  1. Karol Kuszerski - kierownik oddziału

  2. Agnieszka Nieborak - nadzór nasienny

  3. Bogusław Sibera - ochrona roślin i technika

  4. Danuta Rubach - nadzór fitosanitarny

  5. Beata Szwarczewska - nadzór fitosanitarny

 

 

Łęczyca


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. M. Konopnickiej 14

99-100 Łęczyca

tel. 24 721-35-82

fax 24 721-35-82

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: łęczycki

Pracownicy:

  1. Janusz Kluska - kierownik oddziału

  2. Anna Kasierska - nadzór fitosanitarny

  3. Łukasz Witczak - ochrona roślin i technika

  4. Mariusz Ryk - nadzór fitosanitarny

 

 

Łowicz


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Stanisławskiego 30 

99-400 Łowicz

tel. 46 837-50-65

fax 46 837-50-65

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: łowicki

Pracownicy:

  1. Renata Kostrzewska - kierownik oddziału

  2. Paweł Bończak - ochrona roślin i technika

  3. Wiesława Ptaszyńska - nadzór nasienny

 

 

Łódź


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Siewna 13A

94-250 Łódź 

tel. 42 611-67-15

fax 42 611-62-34

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: Łódź, pabianicki

Pracownicy:

  1. Małgorzata Pazurek - p. o. kierownik oddziału

  2. Jolanta Skiba - nadzór fitosanitarny

  3. Alicja Rudowicz - ochrona roślin i technika

  4. Katarzyna Laskowska - nadzór nasienny

 

 

Kutno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Narutowicza 39

99-300 Kutno

tel. 24 253-36-68

fax 24 253-36-68

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: kutnowski

Pracownicy:

  1. Elżbieta Olczak-Baryła -kierownik oddziału

  2. Gabriela Matusiak - nadzór fitosanitarny

  3. Anna Adamczyk - nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

  4. Monika Szustakiewicz -

 

 

Opoczno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Sobieskiego 1

26-300 Opoczno

tel. 44 755-30-31

fax 44 755-30-31

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: opoczyński

Pracownicy:

  1. Mirosław Karasiński - kierownik oddziału

  2. Emilia Witoń - ochrona roślin i technika

  3. Jolanta Jakubowska - Kwiel - nadzór fitosanitarny

 

 

Pajęczno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. 1-go Maja 13/15

98-330 Pajęczno 

tel. 34 311-12-79

fax 34 311-12-79

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: pajęczański

Pracownicy:

  1. Robert Miśkiewicz - kierownik oddziału

  2. Edyta Rozumek - nadzór fitosanitarny

  3. Teresa Jeż - ochrona roślin i technika

 

 

Poddębice


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Kaliska 5

99-200 Poddębice 

tel. 43 678-37-62

fax 43 678-37-62

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: poddębicki

Pracownicy:

  1. Piotr Szostak - kierownik oddziału

  2. Sylwia Przywojska - nadzór fitosanitarny

  3. Monika Rosiak - nadzór nasienny

 

 

Radomsko


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Reymonta 62

97-500 Radomsko 

tel. 44 682-08-17

fax 44 682-08-17

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: radomszczański

Pracownicy:

  1. Urszula Ostalczyk - kierownik oddziału

  2. Gabriela Banaszczyk nadzór fitosanitarny

  3. Adam Siemiński - ochrona roślin i technika

 

 

Rawa Mazowiecka


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Kościuszki 5

96-200 Rawa Mazowiecka

tel. 46 814-36-34

fax 46 814-36-34

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: rawski

Pracownicy:

  1. Sylwia Miałkowska - kierownik oddziału

  2. Walenty Bryl - nadzór nasienny

  3. Dariusz Zieliński - ochrona roślin i technika

  4. Rafał Budek - nadzór fitosanitarny

  5. Martyna Michalecka - nadzór fitosanitarny

  6. Czechowska Ewa - nadzór fitosanitarny

  7. Małgorzata Kraćkowska - nadzór fitosanitarny

 

 

Tomaszów Mazowiecki


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

Plac Kościuszki 12

97-200 Tomaszów Maz.

tel. 44 724-68-60

fax 44 724-68-60

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: tomaszowski

Pracownicy:

  1. Aldona Trojak- kierownik oddziału

  2. Barbara Kobiera - nadzór fitosanitarny

  3. Ewa Drożdżowska - ochrona roślin i technika

  4. Edyta Gruda - nadzór nasienny

 

 

Wieluń


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Śląska 23A

98-300 Wieluń 

tel. 43 843-39-12

fax 43 843-39-12

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: wieluński

Pracownicy:

  1. Danuta Jendrzejewska - kierownik oddziału

  2. Bogdan Majchrzak - nadzór nasienny

  3. Katarzyna Ignasiak - ochrona roślin i technika

  4. Marta Kaczmarek - nadzór fitosanitarny

  5. Dorota Sitek - nadzór fitosanitarny

 

 

Wieruszów


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Waryńskiego 8

98-400 Wieruszów

tel. 62 784-13-34

fax 62 784-13-34

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: wieruszowski

Pracownicy:

  1. Barbara Dylewska - kierownik oddziału

  2. Anna Lasota - nadzór fitosanitarny

  3. Justyna Łuźniak - ochrona roślin i technika

 

 

Zgłoś błąd