18 Maja 2022

O roślinach trujących i nie tylko…

Przy okazji świętowania Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie spotkali się z ogrodnikami – amatorami w Domu Seniora WIGOR Biskupiec.
więcej
17 Maja 2022

Białostockie laboratorium gościło dzieci

W związku z uroczystościami Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin Oddział Centralnego Laboratorium w Białymstoku zaprosił dzieci z przedszkola oraz II klasy szkoły podstawowej.
więcej
17 Maja 2022

Łódź widziana z lotu… drona

W związku z pierwszymi obchodami Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Łodzi wspólnie z Oddziałem Centralnego Laboratorium GIORiN w Łodzi przeprowadził warsztaty tematyczne dla dzieci.
więcej
16 Maja 2022

Udział Świętokrzyskiego WIORiN w akcji „Łączą nas drzewa”

Nadleśnictwo Radoszyce zaprosiło przedstawicieli PIORiN do zaangażowania się w akcję „Łączą nas drzewa”. Pracownicy Oddziału w Końskich z radością dołączyli do tego wydarzenia, promując jednocześnie Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin.
więcej
16 Maja 2022

Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin w Oddziale Centralnego Laboratorium w Rzeszowie

W Oddziale Centralnego Laboratorium w Rzeszowie - w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin - zorganizowano dzień otwartych drzwi, w którym wzięli udział studenci drugiego roku na kierunku biologia Uniwersytetu Rzeszowskiego.
więcej
16 Maja 2022

Ziemniak nie musi być szary

Obchody Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin były dla inspektorów Zachodniopomorskiego WIORiN z Oddziału w Białogardzie okazją do odwiedzenia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie.
więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    14