18 Stycznia 2023
Spotkanie byłych pracowników WIORiN
Dnia 5 stycznia 2022 roku mieliśmy zaszczyt spotkać się z byłymi pracownikami WIORiN w Gorzowie Wlkp.
więcej
18 Grudnia 2022
19 grudnia - Dzień wiecznie zielonych roślin
19 grudnia został ustanowiony dniem wiecznie zielonych roślin. Grudzień to miesiąc, w którym obchodzimy Boże Narodzenie, a w symbolikę świąt wpisują się również wiecznie zielone rośliny.
więcej
16 Grudnia 2022
Zmiany aktów prawnych
Dnia 03 grudnia weszła w życie Ustawa z dnia 29 września 2022 r. o zmianie ustawy o nawozach i nawożeniu.
Natomiast 10 grudnia weszło w życie nowe rozporządzenie...
więcej
16 Grudnia 2022
Kolejne posiedzenie Lubuskiej Izby Rolniczej
Dnia 8 grudnia 2022 roku odbyło się wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Krośnieńskiej i Świebodzińskiej Lubuskiej Izby Rolniczej w Ratuszu Miejskim w Świebodzinie.
więcej
09 Grudnia 2022
12 grudnia - Dzień Poinsecji
Gwiazda betlejemska – poinsecja - od wielu lat jest ozdobą wnętrz w okresie Bożego Narodzenia
więcej
06 Grudnia 2022
Wyłuszczarnia nasion – ciekawe miejsce kontroli dla inspektorów PIORiN
Wyłuszczarnia nasion – to przedsiębiorstwo leśne, w którym pozyskuje się nasiona drzew iglastych celem zakładania szkółek leśnych i produkcji sadzonek.
więcej