Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

delegatury i oddziały - wiorin poznań

Delegatura/Oddział Obsługiwane powiaty
Kalisz - delegatura kaliski, miasto Kalisz
Konin - delegatura koniński, miasto Konin
Leszno - delegatura leszczyński, miasto Leszno
Chodzież chodzieski
Czarnków czarnkowsko-trzcianecki
Gniezno gnieźnieński
Gostyń gostyński
Jarocin jarociński
Kępno kępiński
Koło kolski
Kościan kościański
Krotoszyn krotoszyński
Międzychód międzychodzki
Nowy Tomyśl nowotomyski
Oborniki Wlkp. obornicki
Ostrów Wlkp. ostrowski
Ostrzeszów ostrzeszowski
Piła pilski
Pleszew pleszewski
Poznań poznański, miasto Poznań
Rawicz rawicki
Słupca słupecki
Szamotuły szamotulski
Śrem śremski
Środa Wlkp. średzki
Turek turecki
Wągrowiec wągrowiecki
Wolsztyn wolsztyński, grodziski
Września wrzesiński
Złotów złotowski

 

 

Delegatura Kalisz


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Warszawska 63 c
62-800 Kalisz
tel.: 62 7571855; 62 7672027

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: kaliski, miasto Kalisz

Pracownicy:

  1. Anna Michalak, kierownik delegatury

  2. Iwona Remiszewska, pracownik laboratorium, nadzór fitosanitarny

  3. Hieronim Dominiak, kierownik laboratorium rejonowego

  4. Alicja Jasińska,nadzór fitosanitarny

  5. Jacek Grzelak,nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  6. Łukasz Jasiński, ochrona roślin i technika

  7. Sylwia Żarnecka, nadzór fitosanitarny 

  8. Ewelina Włodarska, ochrona roślin i techniki

  9. Sylwia Jakubczak, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

 

Delegatura Konin


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Wojska Polskiego 23
62-500 Konin
tel./fax: 63 242-91-53;

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : koniński, miasto Konin

Pracownicy:

  1. Janusz Brzęcki, kierownik delegatury

  2. Grzegorz Sarbak, kierownik laboratorium

  3. Wiesława Winiarska, nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

  4. Małgorzata Romanowska, nadzór nasienny

  5. Ireneusz Borkowski, ochrona roślin i technika

  6. Agata Migdał-Małolepsza,nadzór fitosanitarny

  7. Krystyna Górska, pracownik techniczny laboratorium

  8. Joanna Bartczak

 

 

Delegatura Leszno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Święciechowska 150
64-100 Leszno
tel.: 65 529-92-95; 65 520-54-82

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : leszczyński, miasto Leszno

Pracownicy:

  1. Michał Piątek, kierownik delegatury

  2. Ryszard Budziński, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  3. Agnieszka Raźna, ochrona roślin i technika

  4. Alicja Fogt, nadzór fitosanitarny

  5. Barbara Łaszczyńska, nadzór nasienny

  6. Iwona Stróżyk, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Chodzież


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Notecka 36
64-800 Chodzież
tel.: 67 282-76-00

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : chodzieski

Pracownicy:

  1. Bogdan Nowicki, kierownik oddziału

  2. Zbigniew Nawrot, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  3. Maria Rataj, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Czarnków


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. T. Kościuszki 88
64-100 Czarnków
tel.: 67 253-05-60

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : czarnkowsko-trzcianecki

Pracownicy:

  1. Barbara Bukowska, kierownik oddziału

  2. Andrzej Dymek, ochrona roślin i technika

  3. Katarzyna Weilandt, nadzór fitosanitarny

  4. Dorota Szymczak, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

 

 

Oddział Gniezno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Kiszkowska 7
62-200 Gniezno
tel.: 61 426-45-70

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : gnieźnieński

Pracownicy:

  1. Ewa Korczyńska-Skowron, kierownik oddziału

  2. Hanna Dalbor-Adamska, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  3. Beata Przybysławska, nadzór fitosanitatny, ochrona roślin i technika

  4. Joanna Kapcińska, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Gostyń


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Nad Kanią 136
63-800 Gostyń
tel./fax: 65 572-09-33

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : gostyński

Pracownicy:

  1. Roman Kluczyk, kierownik oddziału

  2. Danuta Materkowska, nadzór fitosanitarny

  3. Janusz Maćkowiak, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  4. Anna Lutyńska, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

 

 

Oddział Jarocin


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Wrocławska 33
63-200 Jarocin
tel.:62 747-30-98

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : jarociński

Pracownicy:

  1. Bogumiła Zwierzchlewska, kierownik oddziału

  2. Paweł Matuszak, ochrona roślin i technika

  3. Karolina Osuch-Wojdała, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

 

 

Oddział Kępno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. T. Kościuszki 9
63-600 Kępno
tel.:62 782-18-62

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : kępiński

Pracownicy:

  1. Jarosław Działak, kierownik oddziału

  2. Aleksandra Zych-Machelak, nadzór nasienny

  3. Marcin Fras, ochrona roślin i technika

  4. Justyna Gomółka, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Koło


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Toruńska 83
62-600 Koło
tel.: 63 272-58-49

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : kolski

Pracownicy:

  1. Marek Puszczyk, kierownik oddziału

  2. Jacek Jaworek, ochrona roślin i technika, nadzór fitosanitarny

  3. Andrzej Biliński, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  4. Maria Szymczak, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  5. Marcin Chichłowski, nadzór nasienny, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Kościan


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. T. Kościuszki 15
64-000 Kościan
tel.: 65 512-17-95

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : kościański

Pracownicy:

  1. Mieczysław Wojciechowski, kierownik oddziału

  2. Dominika Kaczmarek, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  3. Anita Musielak, nadzór fitosanitarny

  4. Lilianna Witkowska, 

 

 

Oddział Krotoszyn


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Ogrodowskiego 1c
63-700 Krotoszyn
tel.: 62 725-42-36

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : krotoszyński

Pracownicy:

  1. Ryszard Kulka, kierownik oddziału

  2. Ewa Jankowska, nadzór fitosanitarny

  3. Maria Rosińska-Nadstawska, nadzór nasienny

  4. Aleksandra Nowicka, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Międzychód


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Generała W. Sikorskiego 16
64-400 Międzychód
tel.: 95 748-29-34

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : międzychodzki

Pracownicy:

  1. Adam Krzyżański, kierownik oddziału

  2. Barbara Synoradzka, nadzór fitosanitarny

  3. Magdalena Małecka, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Nowy Tomyśl


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul.Zbąszyńska 20
64-300 Nowy Tomyśl
tel.: 61 442-35-54

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : nowotomyski

Pracownicy:

  1. Renata Zając, kierownik oddziału

  2. Paweł Tomaszewski,nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

  3. Marzena Piechowiak, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  4. Roman Gęstwa, ochrona roślin i technika, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Oborniki Wlkp.


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. S. Staszica 33
64-600 Oborniki Wlkp.
tel.: 61 296-07-29

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : obornicki

Pracownicy:

  1. Agnieszka Żmudzka, kierownik oddziału

  2. Janusz Fusiński, ochrona roślin i technika

  3. Monika Musiał, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

 

 

Oddział Ostrów Wlkp.


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Powstańców Wlkp. 10
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel.:62 738-76-90

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : ostrowski

Pracownicy:

  1. Barbara Trzęsowska, kierownik oddziału

  2. Ilona Ryzińska-Ibron, nadzór fitosanitarny

  3. Krzysztof Balcerzak, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  4. Karolina Stępniak,nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Ostrzeszów


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul.Zamkowa 31
63-500 Ostrzeszów
tel.: 62 730-04-42

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : ostrzeszowski

Pracownicy:

  1. Monika Buchner, kierownik oddziału

  2. Jan Kubiak, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Kamila Sznajder, nadzór fitosanitarny

  4. Anna Trzęsowska, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Piła


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. H. Siemiradzkiego 18
64-920 Piła
tel.: 67 215-25-53

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : pilski

Pracownicy:

  1. Janusz Tymiński, kierownik oddziału

  2. Marek Bielecki, ochrona roślin i technika

  3. Monika Hyl, nadzór fitosanitarny

  4. Justyna Rosiak, nadzór fitosanitarny

  5. Agnieszka Uliczka, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  6. Marta Janusz, nadzór nasienny

 

 

Oddział Pleszew


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Prokopowska 52
63-300 Pleszew
tel.: 62 742-23-28

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: pleszewski

Pracownicy:

  1. Anna Wilczura, kierownik oddziału

  2. Paweł Nowicki, nadzór nasienny

  3. Edyta Kubiak, nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

  4. Zygmunt Jędrzejczak, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Poznań


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Grunwaldzka 250 B
60-166 Poznań
tel.: 61 860-59-10
fax: 61 868-52-96

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : poznański, miasto Poznań

Pracownicy:

  1. Stanisław Brożeniuk, kierownik oddziału

  2. Jolanta Kiszka, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  3. Bernard Nowak, ochrona roślin i technika, nadzór fitosanitarny

  4. Damian Szkudlarek, ochrona roślin i technika

  5. Beata Wlazły, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  6. Jerzy Koziara, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  7. Barbara Bizoń, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  8. Maja Karpiel, nadzór nasienny

 

 

Oddział Rawicz


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. I. Buszy 5
63-900 Rawicz
tel.: 65 545-28-51

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : rawicki

Pracownicy:

  1. Krystyna Szmyt, kierownik oddziału

  2. Sylwia Maciejak, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  3. Ewelina Sawicka, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  4. Beata Pietrowska

 

 

Oddział Słupca


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Browarna 13
62-400 Słupca
tel.: 63 277-17-50

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : słupecki

Pracownicy:

  1. Zbigniew Wiśniewski, kierownik oddziału

  2. Grzegorz Walkowiak, ochrona roślin i technika, nadzór fitosanitarny

  3. Ewa Lewandowska, nadzór fitosanitarny

  4. Emilia Gizelska, ochrona roślin i technika, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Szamotuły


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. B. Chrobrego 8
64-500 Szamotuły
tel.: 61 292-47-48

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : szamotulski

Pracownicy:

  1. Małgorzata Kasprowicz, kierownik oddziału

  2. Weronika Borowiak,nadzór fitosanitarny

  3. Barbara Banaszkiewicz-Frąckowiak, nadzór nasienny

  4. Alicja Jaroszyk,nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Śrem


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Ks. J. Popiełuszki 44
63-100 Śrem
tel.: 61 283-04-92

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : śremski

Pracownicy:

  1. Piotr Piątkowski, Kierownik Oddziału

  2. Urszula Skrzypczak, nadzór fitosanitarny

  3. Barbara Furowicz, nadzór nasienny

  4. Piotr Tomczak, ochrona roślin i technika, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Środa Wlkp.


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Sportowa 9
63-000 Środa Wlkp.
tel.:61 285-27-09

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : średzki

Pracownicy:

  1. Joanna Bąkowska, kierownika oddziału

  2. Janusz Skrzypczak, ochrona roślin i technika

  3. Weronika Henka

 

 

Oddział Turek


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Kaliska 59
62-700 Turek
tel.: 63 278-58-68

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : turecki

Pracownicy:

 

  1. Andżelika Nawrocka, kierownik oddziału

  2. Dariusz Bińczyk, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

 

 

Oddział Wągrowiec


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Gnieźnieńska 57
62-1000 Wągrowiec
tel.: 67 262-52-27

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : wągrowiecki

Pracownicy:

  1. Jarosław Paterka, kierownik oddziału

  2. Józef Szcześniak,ochrona roślin i technika, nadzór fitosanitarny

  3. Agata Nogalska-Kacała, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  4. Lidia Kubicka, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Wolsztyn


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. 5 Stycznia 5a
64-200 Wolsztyn
tel. 68 384-25-44

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : wolsztyński, grodziski

Pracownicy:

  1. Katarzyna Chyżewska, Kierownik Oddziału

  2. Robert Nowrotek, nadzór nasienny

  3. Elżbieta Łuka, nadzór fitosanitarny

  4. Kinga Gaweł, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Września


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Gen. W. Sikorskiego 34
62-300 Września
tel.: 61 436-17-31

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : wrzesiński

Pracownicy:

  1. Radosław Grychowski, kierownik oddziału

  2. Karolina Szybiak-Jasińska, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Krzysztof Wolicki, nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

  4. Marzena Bosacka, nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Złotów


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Władysława Jagiełły 2
77-400 Złotów
tel.: 67 263-25-82

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: złotowski

Pracownicy:

  1. Zenona Grześkowiak, kierownik oddziału

  2. Bogdan Szczukowski, nadzór fitosanitarny,

  3. Wioletta Szeffler, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  4. Danuta Hope,

  5. Krzysztof Łatko, ochrona roślin i technika,

  6. Agata Wieteska, nadzór nasienny

  7. Izabela Gallus, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  8. Jadwiga Sochacka, nadzór fitosanitarny

Zgłoś błąd