27 Lutego 2024

FORUM ROLNICZE POWIATU ZŁOTOWSKIEGO Drukuj

26 lutego 2024 roku w Auli Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyło się Forum Rolnicze Powiatu Złotowskiego. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego oraz instytucje około rolnicze. Spotkanie otworzył oraz powitał wszystkich uczestników Forum Przewodniczący Rady Powiatowej WIR Zygmunt Wiśniewski. W trakcie spotkania omówiono głównie zagadnienia związane z aktualnymi problemami, które towarzyszą rolnikom. Bardzo cenną analizę zagadnień ekonomicznych przedstawił  dr Andrzej Przepióra – starszy specjalista WIR. Ponadto głos zabrali przedstawiciele instytucji działających na rzecz rolnictwa tj. ARiMR, Wód Polskich, KRUS.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu reprezentowali kierownik Bogdan Szczukowski wraz inspektorami Wiolettą Szeffler i Krzysztofem Sobotką. Kierownik Oddziału w Złotowie w krótkiej prezentacji zwrócił uwagę na zagadnienia istotne z punktu widzenia praktyki rolniczej z obszaru działania Inspekcji. Przygotowane przez Oddział w Złotowie stoisko informacyjno–edukacyjne obsługiwali inspektorzy obecni na Forum.

 

Autor tekstu: Bogdan Szczukowski

Autor zdjęć: Krzysztof Sobotka

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim  i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). WIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej http://piorin.gov.pl/wiorin/wielkopolskie


lista aktualności