07 Marca 2024

Egzamin z paszportowania roślin i baza pytań do pobrania

Zmiany w regulaminie egzaminu potwierdzającego posiadanie wiedzy dotyczącej wykonywania ocen do celów wydawania paszportów roślin. Do pobrania baza pytań do egzaminu
więcej
12 Kwietnia 2024

KOMUNIKAT o planowanych zabiegach z zastosowaniem środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu agrolotniczego

Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach informuje o zabiegach środkami ochrony roślin w drzewostanach sosnowych oraz w drzewostanach mieszanych przy użyciu sprzętu agrolotniczego.
więcej
07 Marca 2024

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci BEZPIECZNIE NA WSI organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Częstochowie w ramach projektu Bezpieczny Rolnik. Bezpieczna Wieś.
więcej
04 Marca 2024

Ogólnopolski Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne ­– edycja 2024

Oddział Regionalny w Częstochowie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłosił 21. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
więcej
29 Lutego 2024

KOMUNIKAT Ministerstwa Obrony Narodowej: Dragon-24 wojsko na największych, planowych ćwiczeniach

Zwracamy się z apelem do społeczeństwa, prosimy zachować spokój, manewry wojskowe pod kryptonimem Dragon-24 są to ćwiczenia o charakterze defensywnym i nie są skierowane przeciwko jakiemukolwiek państwu.
więcej
28 Lutego 2024

Statuetka ZŁOTY KŁOS dla pani Elżbiety Machury, Wojewódzkiej Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach

W dniach 21 lutego 2024 r. Kapituła Złotego Kłosa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Rolnictwa pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nagrodziła panią Elżbietę Machurę.
więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    12