16 Października 2018

BREXIT. CO POWINIEN WIEDZIEĆ PRZEDSIĘBIORCA - broszura

Broszura przedstawia szczegółowy zakres pytań, na które powinni odpowiedzieć sobie przedsiębiorcy. Broszura ma celu wsparcie przedsiębiorców w zidentyfikowaniu potencjalnych utrudnień, a tym samym dostosowania modelu biznesowego do nowych okoliczności.
więcej
11 Października 2018

Warsztaty z oceny laboratoryjnej gryki

W dniu 9 października 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu odbyły się warsztaty z oceny laboratoryjnej gryki.
więcej
02 Października 2018

Konferencja PIORIN. Z tradycją w przyszłość.

W dniu 01.10.2018 roku odbyła się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Instytutu Badawczego Leśnictwa konferencja pt. „PIORIN. Z tradycją w przyszłość”, zorganizowana przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
więcej
02 Października 2018

Szkolenie DMO

Pracownicy WIORiN we Wrocławiu wzięli udział w szkoleniu pt. „Las - drewno - IPPC ISPM 15”. Celem szkolenia było poszerzenie wiedzy w zakresie kontroli drewna i materiałów drzewnych.
więcej
25 Lipca 2018

Neonikotynoidy a pszczoły - wywiad

20 lipca 2018 r. p. Zbigniew Michalewski udzielił wywiadu p. redaktor Dorocie Kuźnik na temat neonikotynoidów.
więcej
24 Lipca 2018

Ogłoszenie o sprzedaży zbędnych składników majątku uchomego

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu informuje o sprzedaży zbędnych lub zużytych składników majątku ruchomego oraz zbędnych praw na dobrach niematerialnych
więcej
1  2  3