22 Kwietnia 2020

Tarcza antykryzysowa – wsparcie producentów materiału szkółkarskiego i ozdobnego w zakresie fitosanitarnym.

W nowelizacji Tarczy Antykryzysowej wprowadzono również zmiany w ustawie o ochronie roślin przed agrofagami , które ułatwią m.in. podmiotom profesjonalnym realizacje wymagań dotyczących paszportowania roślin, wprowadzanych do sprzedaży.
więcej
21 Kwietnia 2020

Komunikat

Zmiany w przepisach określone w ustawie z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz. U z 2020 r., poz. 695).
więcej
17 Kwietnia 2020

Uwaga na owady zapylające

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy mając na uwadze aktualnie prowadzone intensywne zabiegi chemicznej ochrony roślin przypomina o konieczności zwrócenia szczególnej uwagi na obecność pszczół i innych owadów zapylających
więcej
10 Kwietnia 2020

Egzamin na odległość

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS CoV-2 oraz mając na uwadze, że w chwili obecnej prowadzona jest intensywna sprzedaż roślin wymagających zaopatrzenia w paszporty roślin, PIORiN dopuszcza możliwość przeprowadzania egzaminu,
więcej
18 Marca 2020

Miedzynardowy Rok Zdrowia Roślin w WIORiN w Bydgoszczy z najmłodszymi odbiorcami

W dniu 11.03.2020 r. Inspektorzy Oddziału Inowrocław Patrycja Kulińska- Zajdlewicz oraz Iga Leszczyńska w ramach działań MRZR 2020 zorganizowały spotkanie z grupą czterolatków z przedszkola Niepublicznego „Stokrotka” w Inowrocławiu.
więcej
12 Marca 2020

Koronawirus

W związku z sytuacją epidemiologiczną zachęcamy klientów Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
więcej
  1  2  3  4  5