23 Grudnia 2020

Rośliny nas żywią, leczą i chronią. Działania edukacyjne wśród najmłodszych

Z okazji obchodów Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin przedstawiciele Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa Oddział w Żninie w dniu 15.12.2020 r. przeprowadzili spotkanie on-line z dziećmi ze Społecznej Szkoły Podstawowej „Trójka”
więcej
22 Grudnia 2020

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzenia szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku
więcej
21 Grudnia 2020

Międzynarodowy Rok Zdrowia Roślin w świątecznym nastroju

W ramach obchodów Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin, Oddział Bydgoszcz WIORiN w Bydgoszczy nawiązał współpracę z Centrum Nauki i Biznesu ,,Żak” Sp z o.o. – szkoły policealne w Bydgoszczy.
więcej
17 Grudnia 2020

Komunikat

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia – w Wigilię Bożego Narodzenia – Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy oraz podległe jednostki WI będą nieczynne.
więcej
15 Grudnia 2020

Jabłka z Kujawsko-Pomorskiego jako pierwsze trafiły na Tajwan

Jabłka z naszego regionu w grudniu br. trafiły na Tajwan. To pierwsza dostawa po otwarciu w 2019 roku miejscowego rynku dla polskich jabłek .
więcej
15 Grudnia 2020

Kalibracja opryskiwacza

Hasłem obchodzonego w 2020 r. Międzynarodowego Zdrowia Roślin jest „Chroniąc rośliny, chronisz życie”. W produkcji rolnej ochrona roślin odbywa się poprzez wykonywanie zabiegów zwalczających szkodliwe agrofagi roślin.
więcej
1  2  3  4  5  6  7