Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Oddziały terenowe - wiorin bydgoszcz

Oddział Obsługiwane powiaty
Brodnica brodnicki
Bydgoszcz Bydgoszcz, bydgoski
Grudziądz Grudziądz, grudziądzki
Inowrocław inowrocławski, mogileński
Lipno lipnowski
Radziejów radziejowski, aleksandrowski
Rypin rypiński
Świecie świecki, chełmiński
Toruń Toruń, toruński
Tuchola tucholski, sępoleński
Wąbrzeźno wąbrzeski, golubsko dobrzyński
Włocławek Włocławek, włocławski
Żnin żniński, nakielski

 

 

Oddział Brodnica


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek


 

ul. Zamkowa 13a
87-300 Brodnica
tel: 56 498-36-51

kom: 698-631-541
fax: 56 498-36-51

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : brodnicki

Pracownicy:

  1. Piotr Wysakowski, kierownik oddziału

  2. Bernadeta Ronkiewicz, nadzór fitosanitarny

  3. Wanda Gorczyńska, nasiennictwo, ochrona roślin i technika


 

Oddział Bydgoszcz


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek




 

ul. Fordońska 80-94
85-719 Bydgoszcz
tel: 52 322-99-80

kom: 698-631-539

fax: 52 322-99-80

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : Bydgoszcz, bydgoski

Pracownicy:

  1. Tomasz Kosobucki, kierownik oddziału

  2. Witold Bagniewski, ochrona roślin i technika

  3. Alicja Milczarek, nadzór fitosanitarny

  4. Julia Krystoforska, nadzór fitosanitarny

  5. Edyta Smolarz, nasiennictwo




 




 

Oddział Grudziądz


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek



 

ul. Rapackiego 33
86-300 Grudziądz
tel: 56 462-70-39

kom: 698-631-542
fax: 56 462-70-39

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : Grudziądz, grudziądzki

Pracownicy:

  1. Jerzy Gruszecki, kierownik oddziału

  2. Jolanta Melkowska, nadzór fitosanitarny

  3. Anna Krusińska, nasiennictwo

  4. Lucyna Krajewska, inspektor ds. GMO



 



 

Oddział Inowrocław


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek


 

ul. Biskupa Antoniego Laubitza 6 pokój nr 19 I piętro
88-100 Inowrocław

tel. kom. 698 631 532
tel: 52 357-26-47

kom: 698-631-532
fax: 52 357-26-47

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : inowrocławski, mogileński

Pracownicy:

  1. Aleksandra Wanta, kierownik oddziału

  2. Patrycja Kulińska-Zajdlewicz, nadzór fitosanitarny

  3. Rafał Szczechowicz, nadzór fitosanitarny

  4. Daria Rosa - nasiennictwo

  5. Bernadeta Kołacka - inspektor ds. GMO


 


 

Oddział Lipno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek



 

ul. 3-Maja 20
87-600 Lipno
tel: 54 287-26-08

kom: 698-631-538
fax: 54 287-26-08

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : lipnowski

Pracownicy:

  1. Artur Górecki, kierownik oddziału

  2. Elżbieta Więckowska, nasiennictwo

  3. Janusz Budzanowski, ochrona roślin i technika



 



 

Oddział Radziejów


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek


 

ul. Kościuszki 20/22
88-200 Radziejów 
tel: 54 285-42-78

kom: 698-631-547
fax: 54 285-42-78

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : radziejowski, aleksandrowski

Pracownicy:

  1. Zbigniew Klimczak, kierownik oddziału, ochrona roślin i technika

  2. Piotr Barczak, nasiennictwo

  3. Anna Woźniak, nadzór fitosanitarny

  4. Beata Koszuda, nadzór fitosanitarny

  5. Ryszard Fyda, ochrona roślin i technika


 


 

Oddział Rypin


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek


 

ul. Warszawska 38 a
87-500 Rypin
tel: 54 280-27-22

kom: 698-631-544
fax: 54 280-27-22

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : rypiński

Pracownicy:

  1. Jan Nowiński - kierownik oddziału

  2. Zbigniew Koszela - nadzór fitosanitarny, nasiennictwo

  3. Anna Piotrowska - ochrona roślin i technika


 


 

Oddział Świecie


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek


 

ul. Kopernika 2a
86-100 Świecie

tel: 52 331-09-68

kom: 698-631-536
fax: 52 331-09-68

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : świecki, chełmiński

Pracownicy:

  1. Małgorzata Murawska, kierownik oddziału

  2. Magdalena Macikowska, nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

  3. Krzysztof Betyna, nadzór fitosanitarny

  4. Sandra Zdziebłowska , ochrona roślin i technika


 


 

Oddział Toruń


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek



 

ul. Bolesława Chrobrego 117
87-100 Toruń
tel: 56 652-82-20

kom: 698-631-531
fax: 56 652-82-23

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : Toruń, toruński

Pracownicy:

  1. Janusz Kwiatkowski, kierownik oddziału

  2. Michał Wesołowski, nasiennictwo

  3. Jerzy Rutkowski, nadzór fitosanitarny

  4. Anna Drewek, nadzór fitosanitarny

  5. Andrzej Hornowski, inspektor ds. GMO



 



 

Oddział Tuchola


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Przemysłowa 2
89-500 Tuchola
tel: 52 334-37-84

kom: 698-631-545

fax: 52 334-37-84

Google Maps

Obsługiwane powiaty : tucholski, sępoleński

Pracownicy:

  1. Krzysztof Babiński, kierownik oddziału

  2. Janusz Pieczywek - ochrona roślin i technika, nasiennictwo

  3. Danuta Kłosowska-Szocińska - nadzór fitosanitarny

  4. Beata Wąsik, nadzór fitosanitarny

  5. Mateusz Sass - pomoc laboratoryjna

 

 

Oddział Wąbrzeźno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek



 

ul. Wolności 44
87-200 Wąbrzeźno
tel: 56 688-03-56

kom: 698-631-540
fax: 56 688-03-56

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : wąbrzeski, golubsko dobrzyński

Pracownicy:

 

  1. Małgorzata Szreter, kierownik oddziału

  2. Zdzisław Pilśniak, ochrona roślin i technika

  3. Michalina Sipak, nadzór fitosanitarny

  4. Anna Junkier, nasiennictwo



 



 

Oddział Włocławek


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek



 

ul. Okrzei 74 a
87-800 Włocławek
tel: 54 232-41-47

kom: 698-631-533
fax: 54 232-57-63

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : Włocławek, włocławski

Pracownicy:

  1. Andrzej Trawiński, p.o. kierownik oddziału

  2. Anna Dziedzic, nadzór fitosanitarny

  3. Aleksandra Żak, ochrona roślin i technika

  4. Jacek Młotkowski, nadzór fitosanitarny

  5. Katarzyna Pabian - inspektor ds. GMO

   



 



 

Oddział Żnin


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek


 

ul. Potockiego 1
88-400 Żnin
tel: 52 302-14-61

kom: 698-631-534
fax: 52 302-14-61

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : żniński, nakielski

Pracownicy:

  1. Zbigniew Ochudło, kierownik oddziału

  2. Cezary Myszkowski, nasiennictwo

  3. Halina Stępień, nadzór fitosanitarny

  4. Katarzyna Bachan, ochrona roślin i technika

  5. Kamila Stręk-Azzouz, pomoc laboratoryjna


 


 

Zgłoś błąd