03 Lutego 2023

Oddziały WIORiN w Braniewie w nowej lokalizacji

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie zyskał nową siedzibę Oddziału Granicznego i Oddziału powiatu braniewskiego w Braniewie.
więcej
31 Stycznia 2023

Pamiętaj – szkolenia i sprawny sprzęt podstawą bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin

Stosowanie środków ochrony roślin nierozerwalnie związane jest z możliwością wystąpienia zagrożeń dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nieprawidłowo zastosowane środki ochrony roślin mogą prowadzić do braku oczekiwanego efektu lub nawet ...
więcej
20 Stycznia 2023

Plany działania i rozwoju Inspekcji

Pierwsze w tym roku spotkanie Kierownictwa Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa z Wojewódzkimi Inspektorami zorganizowano w dniach 18-19 stycznia na terenie województwa łódzkiego.
więcej
13 Stycznia 2023

Pierwsze elektroniczne świadectwo fitosanitarne

Pierwsi eksporterzy postanowili skorzystali z możliwości wystawienia elektronicznego świadectwa fitosanitarnego.
więcej
01 Stycznia 2023

PIORiN rozpoczyna wydawanie elektronicznych świadectw fitosanitarnych

Świadectwa fitosanitarne towarzyszące roślinom i produktom roślinnym eksportowanym z Polski do tzw. państw trzecich (państw spoza Unii Europejskiej), obok tradycyjnej papierowej formy, teraz mogą być wydawane także w wersji elektronicznej
więcej
20 Grudnia 2022

Dyrektor Generalna GIORiN odznaczona przez Prezydenta RP

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył przedstawicieli służby cywilnej Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości. W gronie wyróżnionych znalazła się pani Teresa Stachowicz – Janke.
więcej
1    14  15  16  17  18  19  20  21  22