18 Maja 2022

Pracowite przedszkolaki z Krakowa

W związku z Międzynarodowym Dniem Zdrowia Roślin pracownicy WIORiN i Oddziału Centralnego Laboratorium w Krakowie przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 97 im. Jana Brzechwy w Krakowie.
więcej
18 Maja 2022

Działania edukacyjne dla uczniów pod hasłem: Rośliny nas żywią, leczą i chronią

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa przeprowadzili szereg działań edukacyjnych z uczniami techników rolniczych i ogrodniczych z terenu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
więcej
18 Maja 2022

O roślinach trujących i nie tylko…

Przy okazji świętowania Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie spotkali się z ogrodnikami – amatorami w Domu Seniora WIGOR Biskupiec.
więcej
17 Maja 2022

Białostockie laboratorium gościło dzieci

W związku z uroczystościami Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin Oddział Centralnego Laboratorium w Białymstoku zaprosił dzieci z przedszkola oraz II klasy szkoły podstawowej.
więcej
17 Maja 2022

Łódź widziana z lotu… drona

W związku z pierwszymi obchodami Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Łodzi wspólnie z Oddziałem Centralnego Laboratorium GIORiN w Łodzi przeprowadził warsztaty tematyczne dla dzieci.
więcej
16 Maja 2022

Udział Świętokrzyskiego WIORiN w akcji „Łączą nas drzewa”

Nadleśnictwo Radoszyce zaprosiło przedstawicieli PIORiN do zaangażowania się w akcję „Łączą nas drzewa”. Pracownicy Oddziału w Końskich z radością dołączyli do tego wydarzenia, promując jednocześnie Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin.
więcej
1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    17