24 Maja 2023

Fascynujący świat nasion

12 maja - Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin, to bardzo ważna data dla całej społeczności Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
więcej
23 Maja 2023

Kieleckie lwy wybrały rośliny

Panie z Oddziału Centralnego Laboratorium w Kielcach w Dniu Zdrowia Roślin odwiedziły dzieci z Przedszkola Artystycznego ABC. Grupa Lwów od pierwszych chwil była bardzo zainteresowana tym, jak wygląda praca w laboratorium.
więcej
22 Maja 2023

Wczoraj i dziś laboratorium w Białymstoku

Pracownicy Oddziału Centralnego Laboratorium w Białymstoku Świętowali Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin wspólnie z dziećmi z miejscowych szkół podstawowych.
więcej
22 Maja 2023

Warsztaty i gra terenowa w Poznaniu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin w Poznaniu zorganizowano warsztaty „Okiem inspektora WIORiN” oraz grę terenową w Poznańskim Oddziale Centralnego Laboratorium GIORiN.
więcej
19 Maja 2023

Wizyta dziennikarzy w Centralnym Laboratorium GIORiN

Jedną z form popularyzacji przesłania Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin było zaproszenie przedstawicieli mediów do zwiedzenia Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
więcej
19 Maja 2023

Przyszli inspektorzy w laboratorium w Lublinie

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin Pracownia Zamiejscowa w Lublinie 12 maja zorganizowała warsztaty dla najmłodszych „Od nasionka do roślinki, czyli co z tego wyrośnie”.
więcej
1    9  10  11  12  13  14  15  16  17    22