27 Listopada 2018

Podpisanie umowy z z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju

Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa podpisał z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę na realizację projektu w ramach programu strategicznego GOSPOSTRATEG, którego celem jest wsparcie społecznego i gospodarczego rozwoju Polski.
więcej
19 Listopada 2018

Miodowy sezon 2018 zakończony

Powoli, aczkolwiek nieodwołalnie kończy się nadzwyczaj ciepła jesień, a jednocześnie kolejny sezon wytężonej pracy pszczelich rodzin w naszej eksperymentalnej pasiece w Toruniu.
więcej
19 Listopada 2018

Zapraszamy do odwiedzenia Narodowej Wystawy Rolniczej!

Naszą Inspekcję reprezentować będą pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu
więcej
18 Października 2018

W Wiedniu o nowościach w kontroli zdrowia roślin

Program trwającego w Wiedniu, dwudniowego posiedzenia szefów służb zdrowia roślin państw członkowskich UE jest zdominowany przez tematy dotyczące nowego prawa regulującego sprawy zdrowia roślin i urzędowych kontroli
więcej
03 Października 2018

Konferencja PIORIN. Z tradycją w przyszłość.

W dniu 01.10.2018 roku odbyła się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Instytutu Badawczego Leśnictwa konferencja pt. „PIORIN. Z tradycją w przyszłość”, zorganizowana przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
więcej
27 Września 2018

68. Sesja Rady EPPO – teraźniejszość i przyszłość zdrowia roślin w naszym regionie

W Paryżu trwa doroczna Sesja Rady Europejsko-Śródziemnomorskiej Organizacji Ochrony Roślin (EPPO). W obradach udział biorą delegaci z 36 krajów regionu EPPO.
więcej
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    10