25 Lutego 2019

Targi AGROTECH- 25 lat istnienia! Drukuj

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa. Największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych i największe w Polsce targi, spośród wszystkich branż gospodarki – już te dwa fakty czynią z targów AGROTECH w Kielcach miejsce, które każdy rolnik powinien obowiązkowo odwiedzić, by opłacalnie zarządzać swoim gospodarstwem!

W tym roku Targi Agrotech zaplanowane są na dni 15-17 marca.

 Podczas Targów  będzie można zobaczyć nowości branży techniki rolniczej – najnowsze ciągniki z wyposażeniem godnym XXI wieku. Liderzy rynku rolniczego przywiozą do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin – słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2019. Zakres branżowy wystawy wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy. 

Udział w przedsięwzięciu weźmie jak co roku zaproszony przez organizatorów Targów Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Kielcach Pan Marek Chrapek.