18 Października 2019

Broszury informacyjne dot. bezumownego Brexitu

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym MRiRW na temat procedur kontroli i mechanizmów administrowania handlem, które zaczną obowiązywać w scenariuszu bezumownego BREXITU, w obrocie towarami rolno-spożywczymi.
więcej
18 Września 2019

XIX Dożynki Województwa Świętokrzyskiego

8 września odbyły się XIX Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie które w tym roku zorganizowane zostały w Opatowie. Pogoda rano nieco postraszyła deszczem lecz szybko na niebie ukazało się piękne słońce.
więcej
16 Września 2019

Spotkanie ze studentami

W dniu 10 kwietnia 2019 r. w siedzibie WIORiN w Kielcach odbyło się spotkanie z grupą studentów Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego z Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego studiów stacjonarnych pierwszego stopnia o specjalności rolnictwo ekologiczne.
więcej
16 Września 2019

Dożynki powiatu sandomierskiego w Koprzywnicy

W dniu 25 sierpnia w Koprzywnicy odbyły się Dożynki powiatu sandomierskiego. Pogoda nie zawiodła świętujących przez co każdemu dopisywał bardzo dobry humor.
więcej
02 Września 2019

Dożynki w Klimontowie oraz Jarmark na świętego Jacka

W dniu 15 sierpnia w Klimontowie odbyło się święto plonów- Dożynki wraz z co rocznym Jarmarkiem na świętego Jacka.
więcej
02 Września 2019

Praktyki w Sandomierzu

W Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Kielcach w Oddziale w Sandomierzu zostały zorganizowane praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu – Mokoszynie.
więcej
1  2  3