06 Listopada 2019

Zaproszenie na szkolenie w zakresie nowego prawa Unii Europejskiej

WIORiN w Warszawie zapraszana podmioty zajmujące się produkcją i obrotem materiału siewnego roślin rolniczych, sadowniczych, warzywniczych i ozdobnych na szkolenie z nowego prawa, które będzie obowiązywało od 14 grudnia 2019 r.
więcej
28 Października 2019

OBRÓT I STOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN A PRODUKCJA BEZPIECZNEJ ŻYWNOŚCI

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie uprzejmie zaprasza producentów rolnych, przedsiębiorców, użytkowników środków ochrony roślin oraz inne zainteresowane osoby produkcją bezpiecznej żywności pochodzenia roślinnego.
więcej
14 Października 2019

Broszury informacyjne dot. bezumownego Brexitu

Materiały informacyjne Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
więcej
14 Października 2019

Wizyta studyjna w ramach projektu „Wizyty studyjne w służbie cywilnej”

W dniu 9 października 2019 r. w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie odbyła się wizyta studyjna w ramach projektu „Wizyty studyjne w służbie cywilnej".
więcej
02 Października 2019

Dożynki Powiatu Przasnyskiego oraz Gminy Przasnysz

15 września 2019 roku na placu przykościelnym Kościoła w Świętym Miejscu odbyło się Powiatowo – Gminne Święto Plonów. Gospodarzami uroczystości byli Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska
więcej
24 Września 2019

Dni Siedlec XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

W Siedlcach 7 i 8 września 2019 r. odbyły się XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym i XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
więcej
1  2  3  4  5