05 Kwietnia 2018

Informacje o planowanych zabiegach z zastosowaniem środków ochrony roślin

Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie, informuje o planowanych zabiegach z zastosowaniem środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu agrolotniczego
więcej
13 Grudnia 2017

Spotkanie wigilijne w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie

W dniu 12 grudnia 2017 r. w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie odbyło się spotkanie wigilijne.
więcej
12 Grudnia 2017

Warsztaty dla Kierowników Urzędów, Kierowników i Członków Zespołów Projektowych w ramach projektu "Skuteczne Standardy Nadzoru"

W dniach 5-6 grudnia 2017 r. kierownictwo oraz członkowie zespołu projektowego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie wzięli udział w kolejnych warsztatach organizowanych w ramach projektu „Skuteczne Standardy Nadzoru”.
więcej
24 Listopada 2017

Spotkanie z Przedstawicielem Laboratorium Badania Jakości Środków Ochrony Roślin

W dniu 23.11.2017 r. odbyło się spotkanie Pracowników Inspekcji z Przedstawicielem Laboratorium Badania Jakości Środków Ochrony Roślin Instytutu Ochrony Roślin Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału Sośnicowice.
więcej
20 Listopada 2017

Audyt chińskich ekspertów w sprawie procedury PRA dla mąki pszennej, żytniej i orkiszowej na terenie woj. mazowieckiego

Eksperci z Chińskiej Republiki Ludowej odwiedzili miejsce produkcji zboża oraz zakład produkujący mąkę.
więcej
17 Listopada 2017

Warsztaty z zakresu zarządzania procesowego w warunkach zmiany instytucjonalnej w ramach projektu „Skuteczne Standardy Nadzoru”

W siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie odbyły się warsztaty z zakresu zarządzania procesowego.
więcej
1  2  3