05 Października 2021

Szkolenia w służbie cywilnej

Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie biorą udział w szkoleniach centralnych w służbie cywilnej oraz korzystają ze szkoleń e-learningowych Departamentu Służby Cywilnej KPRM.
więcej
29 Września 2021

Ogólnopolska akcja „Sprzątanie świata – Polska 2021”

Miesiąc wrzesień poświęcony jest międzynarodowej kampanii pt. „Sprzątanie świata”, której w tym roku przyświecało hasło “Myślę, więc nie śmiecę”.
więcej
21 Września 2021

Wszystkie bulwy ziemniaków oferowane do sprzedaży muszą pochodzić od zarejestrowanych podmiotów!

W związku z trwającym zbiorem ziemniaków, Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie przypomina o warunkach wprowadzania do obrotu bulw ziemniaka zgodnie z przepisami w zakresie zdrowia roślin.
więcej
20 Września 2021

Szkolenie z zakresu nadzoru fitosanitarnego

W dniu 15 września 2021 r. Dział Nadzoru Fitosanitarnego WIORiN w Warszawie przeprowadził dla inspektorów szkolenie w zakresie ,,Etapów postępowania administracyjnego dotyczącego wykrycia agrofaga kwarantannowego’’.
więcej
17 Września 2021

XXVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

W dniach 11-12 września 2021 r. w Siedlcach odbyło się jedno z większych wydarzeń promujących polskie rolnictwo w regionie – XXVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym
więcej
10 Września 2021

Posiedzenie Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej powiatu gostynińskiego, płockiego i sierpeckiego z udziałem WIORiN

W dniu 31 sierpnia 2021 roku w Jordanowie k. Płocka odbyło się wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej powiatu gostynińskiego, płockiego i sierpeckiego.
więcej
1  2  3  4