Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Plan postępowań o udzielenie zamówienia na 2019r.

Plan postępowań  o udzielenie zamówienia na 2019r.


 

Informacja o sprzedaży II

Informacja o sprzedaży (kliknij aby pobrać)


 

Informacja o dofinansowaniu II

 

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie informuje o dofinansowaniu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zgodnie z umową Nr 18/2018/B/IN zadania „Zakup samochodu specjalistycznego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie w kwocie 80 000, 00 zgodnie z umową.

 


 

Informacja o dofinansowaniu

 

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie informuje o dofinansowaniu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zgodnie z umową Nr 15/18/B/OA zadania Termorenowacja budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie usytuowanego w Opolu Lubelskim przy ul. Koszalińskiej 20 w kwocie 102 400, 00 zł

 

 


 

Cennik

 

Cennik opłat za pobieranie próbek roślin i produktów roślinnych do badań na pozostałości środków ochrony roślin oraz poziomów azotanów, azotynów i metali ciężkich w integrowanej produkcji roślin oraz za przeprowadzenie tych badań.

  1. Pobieranie prób roślin i produktów roślinnych do badań na obecność metali ciężkich i innych pierwiastków, azotanów oraz substancji szkodliwych i pozostałości środków ochrony roślin do 25 000 kg – cena 22 zł.

  2. Badania roślin i produktów roślinnych na obecność pozostałości środków ochrony roślin oraz poziomów azotanów, azotynów i metali ciężkich – wg cennika obowiązującego w danym laboratorium.


     

Kontrola GIORiN

Sprawozdanie z kontroli GIORiN


 

Informacja o sprzedaży poniżej 1200 zł

Informacja o sprzedaży poniżej 1200 zł


 

Drugie ogłoszenie o przetargu

Drugie ogłoszenie o przetargu

Rejestr zmian
Podmiot publikujący: PIORIN
Osoba publikująca informację: Adrian Warchoł
Data publikacji informacji: 12.09.2014 08:15
Data aktualizacji informacji: 08.02.2019 17:19
Sprawdź historię zmian
Zgłoś błąd