Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Oddział w Białej Podlaskiej

 


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Kolejowa 13
21-500 Biała Podlaska
tel.:  83 344 33 76
fax: 83 343-36-74

Mapa dojazdu: Google Maps

 

Pracownicy:

  1. Ireneusz Maziarz, Kierownik oddziału

  2. Grażyna Korulczyk, starszy specjalista

  3. Bogusława Tur, starszy specjalista

  4. Marta Burczaniuk, starszy specjalista

  5. Arkadiusz Cyran, starszy specjalista

  6. Ryszard Pyrka, starszy specjalista

  7. Regina Szyc, starszy inspektor

  8. Magdalena Kanclerz, inspektor

  9. Sławomir Osiak, konserwator


 


 

   

Oddział w Biłgoraju


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Plac Wolności 8
23-400 Biłgoraj
tel.: 84 686-27-44
fax: 84 686-27-44

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marian Szkup, Kierownik oddziału

  2. Grażyna Bańka, specjalista

  3. Krzysztof Bartczak, specjalista

  4. Grażyna  Ćwik-Proć, starszy specjalista

  5. Małgorzata Ciupak, inspektor

  6. Mariola Polska, inspektor


 


 

   

Oddział w Chełmie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Plac Niepodległości 1
22-103 Chełm
tel.: 82 563-24-45, 82 563-25-65
fax: 82 563-25-85

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Teresa Tołyż, Kierownik Oddziału

  2. Joanna Słomka, starszy specjalista

  3. Jarosław Wolnicki, starszy specjalista

  4. Jolanta Huszcza, starszy specjalista

  5. Jacek Pawluk, specjalista

  6. Katarzyna Dąbrowska, inspektor


 


 

Oddział w Hrubieszowie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Plac Wolności 15 
22-500 Hrubieszów
tel. 84 696 44 99

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

 

  1. Bożena Dzirba, Kierownik Oddziału

  2. Bożena Pukaluk, starszy specjalista

  3. Jarosław Hukaluk, starszy specjalista

  4. Paweł Gileta, inspektor

  5. Sandra Ostrowska, inspektor. 


 


 

Oddział w Kraśniku

 

Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Oboźna 38
23-200 Kraśnik
tel. 81 825-27-15
fax: 81 825-27-15

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Małgorzata Ozon, Kierownik oddziału

  2. Dariusz Chojecki, specjalista

  3. Emilia Rutkowska, starszy inspektor

  4. Aniela Banach, inspektor

  5. Jolanta Piątek, inspektor

Oddział w Lublinie

 
 

 


 

Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Diamentowa 6
20-447 Lublin
tel.: 81 749-41-70
fax: 81 749-41-71

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Kazimierz Cebryk - Kierownik Oddziału,

  2. Paweł Jamiołkowski, starszy specjalista,

  3. Mirosław Olejnik, specjalista

  4. Paweł Rowiński, starszy specjalista

  5. Aneta Garwolińska, specjalista

  6. Jagna Polkowska-Rogala, specjalista

  7. Agnieszka Dziuba, specjalista

  8. Karol Chmielewski, starszy inspektor

  9. Krzysztof Sawicki, starszy inspektor

  10. Izabela Ożyp-Robak, inspektor

  11. Sidor Sylwia, inspektor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddział w Łęcznej



Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Jana Pawła II 95
21-100 Łęczna
tel.: 81 752-00-63
fax: 81 752-00-63

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Tomasz Jaworski, Kierownik oddziału

  2. Iwona Wardak,  starszy specjalista

  3. Grzegorz Janociński, starszy specjalista

  4. Adam Rusztyn, starszy inspektor

Oddział w Łukowie



Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Warszawska 22
21-400 Łuków
tel.: 25 798-23-45
fax: 25 798-46-39

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Marzanna Solarska, Kierownik oddziału

  2. Robert Michalak, starszy specjalista

  3. Ewa Chromiak,Starszy specjalista

  4. Krzysztof Pucyk, starszy specjalista

  5. Ewa Gryczka, specjalista

Oddział w Opolu Lubelskim



Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Kaliszańska 20
24-300 Opole Lubelskie
tel.: 81 827-27-64
fax: 81-827-27-64

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Piotr Fiuk,  Kierownik oddziału

  2. Andrzej Góra, Starszy specjalista

  3. Marcin Dec, Starszy specjalista 

  4. Bartłomiej Czerwiński, starszy specjalista

  5. Agnieszka Kramek - Czapla, Specjalista

  6. Joanna Rosińska - Inspektor

Oddział w Parczewie



Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Plac Wolności 7
21-200 Parczew
tel.: 83 354-24-86
fax: 83 354-24-86

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Jan Sienkiewicz, Kierownik oddziału

  2. Justyna Chłap, Starszy specjalista

  3. Marta Romańczuk, Starszy Specjalista

  4. Łukasz Kucyk, Inspektor

  5. Beata Trubaj, inspektor

Oddział w Puławach



Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Aleja Królewska 19
24-100 Puławy
tel.: 81 886-47-58
fax: 81 886-47-58

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

 

  1. Mariusz Piwoński -  Kierownik Oddziału 

  2. Agnieszka Kruk,starszy specjalista

  3. Wiesława Maciejewska, starszy specjalista

  4. Sławomir Rojek, specjalista

  5. Magdalena Szymanek, specjalista

  6. Joanna Furtak, specjalista

  7. Magdalena Jakubowska, specjalista

  8. Adam Łysoń - starszy specjalista

  9. Aurelia Siudaj, inspektor

Oddział w Radzyniu Podlaskim



Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Międzyrzecka 96
21-300 Radzyń Podlaski
tel.: 83 352-89-16
fax: 83-352-89-16

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

 

  1. Iwona Korólczyk, Kierownik 

  2. Antoni Rychlik, Specjalista

  3. Katarzyna Kowalik, Specjalista

  4. Jarosław Czapski, Specjalista

  5. Anna Betka, Starszy inspektor

Oddział w Tomaszowie Lubelskim


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Kościuszki 24
22-600 Tomaszów Lubelski
tel.: 84 664-39-43
fax: 84 664-39-43

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marian Wodziński, Kierownik oddziału

  2. Józefa Gruszczyńska, specjalista

  3. Elżbieta Górska, specjalista

  4. Katarzyna Nowak, specjalista

  5. Małgorzata Ważna, specjalista 

  6. Wiktor Dudek, starszy specjalista

  7. Agnieszka Berezecka, inspektor

  8. Marcin Kiczuła, specjalista

Oddział we Włodawie



Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Przechodznia 22
22-200 Włodawa
tel.: 82 572-14-34
fax: 82 572-14-34

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Marek Baj, Kierownik oddziału

  2. Ewa Brzozowska, starszy specjalista

  3. Krystyna Masiukiewicz, starszy specjalista

  4. Wiesław Koszuta, starszy specjalista

Oddział w Zamościu


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Partyzantów 94
22-400 Zamość
tel.: 84 627-13-14, 84 638-57-26
fax: 84 627-13-14

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Zbigniew Pac, Kierownik oddziału

  2. Elżbieta Krzyszczuk, starszy specjalista

  3. Krystyna Saja, starszy specjalista

  4. Zygmunt Prokop, starszy specjalista

  5. Anna Kasperczuk, starszy specjalista

  6. Grzegorz Wójcik, specjalista

  7. Anna Sadłowska, starszy inspektor

  8. Marta Zawiślak, starszy inspektor

  9. Arnika Małasiuk, inspektor


 


 

   
Zgłoś błąd