Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Oddział w Białej Podlaskiej


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Kolejowa 13
21-500 Biała Podlaska
tel.: 83 343-44-01, 83 344 33 76
fax: 83 343-36-74

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Ireneusz Maziarz, Kierownik oddziału

  2. Grażyna Korulczyk, starszy specjalista

  3. Maria Gryka, specjalista

  4. Bogusława Tur, starszy specjalista

  5. Marta Burczaniuk, starszy specjalista

  6. Arkadiusz Cyran, starszy specjalista

  7. Ryszard Pyrka, starszy specjalista

  8. Regina Szyc, starszy inspektor

Oddział w Chełmie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Plac Niepodległości 1
22-103 Chełm
tel.: 82 563-24-45, 82 563-25-65
fax: 82 563-25-85

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Stanisław Nazar, Kierownik oddziału

  2. Teresa Tołyż, starszy specjalista

  3. Joanna Słomka, szatszy specjalista

  4. Jarosław Wolnicki, starszy specjalista

  5. Jolanta Huszcza, starszy specjalista

  6. Krystyna Ilasz, starszy inspektor

  7. Jacek Pawluk, specjalista

Oddział w Zamościu


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Partyzantów 94
22-400 Zamość
tel.: 84 627-13-14, 84 638-57-26
fax: 84 627-13-14

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Zbigniew Pac, Kierownik oddziału

  2. Elżbieta Krzyszczuk, starszy specjalista

  3. Krystyna Saja, starszy specjalista

  4. Tadeusz Kamiński, starszy specjalista

  5. Zygmunt Prokop, specjalista

  6. Anna Kasperczuk, starszy specjalista

  7. Grzegorz Wójcik,starszy inspektor

  8. Anna Sadłowska, inspektor

Oddział w Biłgoraju


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Plac Wolności 8
23-400 Biłgoraj
tel.: 84 686-27-44
fax: 84 686-27-44

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marian Szkup, Kierownik oddziału

  2. Grażyna Bańka, specjalista

  3. Krzysztof Bartczak, specjalista

  4. Grażyna  Ćwik-Proć, starszy specjalista

Oddział w Hrubieszowie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Plac Wolności 15 
22-500 Hrubieszów
tel. 84 696 44 999

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Jarosław Bogucki, Kierownik oddziału

  2. Bożena Dzirba, starszy specjalista

  3. Bożena Pukaluk, starszy specjalista

  4. Jarosław Hukaluk, starszy specjalista

  5. Marcin Kiczuła, starszy inspektor

Oddział w Kraśniku


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Oboźna 38
23-200 Kraśnik
tel. 81 825-27-15
fax: 81 825-27-15

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Małgorzata Ozon, Kierownik oddziału

  2. Dariusz Chojecki, specjalista

  3. Emilia Rutkowska, inspektor

  4. Aniela Kasperek, inspektor

Oddział w Lublinie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Diamentowa 6
20-447 Lublin
tel.: 81 749-41-70
fax: 81 749-41-71

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Leszek Urban, Kierownik oddziału

  2. Paweł Jamiołkowski, starszy specjalista

  3. Mirosław Olejnik, specjalista

  4. Paweł Rowiński, starszy specjalista

  5. Aneta Garwolińska, specjalista

  6. Jagna Polkowska-Rogala, specjalista

  7. Agnieszka Dziuba, specjalista

  8. Karol Chmielewski, starszy inspektor

  9. Krzysztof Sawicki, starszy inspektor

  10. Izabela Ożyp, inspektor

Oddział w Łęcznej


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Jana Pawła II 95
21-100 Łęczna
tel.: 81 752-00-63
fax: 81 752-00-63

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Tomasz Jaworski, Kierownik oddziału

  2. Iwona Wardak,  starszy specjalista

  3. Grzegorz Janociński, starszy specjalista

  4. Adam Rusztyn, starszy inspektor

Oddział w Łukowie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Warszawska 22
21-400 Łuków
tel.: 25 798-23-45
fax: 25 798-46-39

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marzanna Solarska, Kierownik oddziału

  2. Robert Michalak, starszy specjalista

  3. Ewa Chromiak,Starszy specjalista

  4. Krzysztof Pucyk, specjalista

  5. Ewa Gryczka, starszy inspektor

  6. Marta Świder, starszy inspektor

Oddział w Opolu Lubelskim


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Kaliszańska 20
24-300 Opole Lubelskie
tel.: 81 827-27-64
fax: 81-827-27-64

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Maria Ignatowska, Kierownik oddziału

  2. Andrzej Góra, Specjalista

  3. Piotr Fiuk, Starszy, specjalista

  4. Marcin Dec, Specjalista 

  5. Bartłomiej Czerwiński, Specjalista

  6. Agnieszka Kramek - Czapla,StarszyInspektor

Oddział w Parczewie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Piwonia 50
21-200 Parczew
tel.: 83 354-24-86
fax: 83 354-24-86

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Jan Sienkiewicz, Kierownik oddziału

  2. Justyna Chłap, Starszy specjalista

  3. Marta Romańczuk, Specjalista

  4. Magdalena Mazurek, specjalista

Oddział w Puławach


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Aleja Królewska 19
24-100 Puławy
tel.: 81 886-47-58
fax: 81 886-47-58

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

 

  1. Agnieszka Kruk, starszy specjalista

  2. Wiesława Maciejewska, starszy specjalista

  3. Sławomir Rojek, specjalista

  4. Magdalena Szymanek, specjalista

  5. Joanna Furtak, specjalista

  6. Magdalena Jakubowska, specjalista

  7. Adam Łysoń - starszy specjalista

  8. Mariusz Piwoński -  starszy specjalista

Oddział w Radzyniu Podlaskim


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Międzyrzecka 87
21-300 Radzyń Podlaski
tel.: 83 352-89-16
fax: 83-352-89-16

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Antoni Rychlik, specjalista

  2. Iwona Korólczyk, specjalista

  3. Katarzyna Kowalik, specjalista

  4. Jarosław Czapski, specjalista

  5. Anna Betka, starszy inspektor

Oddział w Tomaszowie Lubelskim


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Kościuszki 24
22-600 Tomaszów Lubelski
tel.: 84 664-39-43
fax: 84 664-39-43

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marian Wodziński, Kierownik oddziału

  2. Joanna Pogłodzińska, starszy specjalista

  3. Józefa Gruszczyńska, specjalista

  4. Elżbieta Górska, specjalista

  5. Katarzyna Nowak, starszy inspektor

  6. Małgorzata Ważna, specjalista 

  7. Wiktor Dudek, specjalista

  8. Agnieszka Berezecka, inspektor

Oddział we Włodawie


Godziny urzędowania 7:30-15:30

 

ul. Przechodznia 22
22-200 Włodawa
tel.: 82 572-14-34
fax: 82 572-14-34

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marek Baj, Kierownik oddziału

  2. Ewa Brzozowska, starszy specjalista

  3. Krystyna Masiukiewicz, starszy specjalista

  4. Wiesław Koszuta, starszy specjalista

Zgłoś błąd