05 Stycznia 2021

4 stycznia 2021 roku – Spotkanie Noworoczne w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie oraz podziękowa Drukuj

W dniu 4 stycznia 2021 roku w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin
i Nasiennictwa w Lublinie odbyło się spotkanie z pracownikami, podczas którego Pani Teresa Wyłupek – Wojewódzki Inspektor złożyła życzenia noworoczne całej społeczności WIORiN w Lublinie zgromadzonej w holu Wojewódzkiego Inspektoratu oraz w oddziałach (transmisja on-line).
Początek 2021 roku to czas zmian w strukturze organizacyjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie. Laboratorium Wojewódzkie, funkcjonujące dotychczas przy WIORiN w Lublinie, zostało włączone w strukturę Laboratorium Centralnego Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa. W związku z tym, Pani Dyrektor Teresa Wyłupek w imieniu własnym i pracowników WIORiN w Lublinie złożyła pracownikom Laboratorium wyrazy podziękowania za rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych, odpowiedzialność w dbaniu o dobry wizerunek Inspekcji, fachową wiedzę i godną postawę w reprezentowaniu WIORiN w Lublinie. Złożyła także życzenia wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanych obowiązków zawodowych, realizacji zamierzonych celów oraz pomyślności w życiu osobistym. Także pracownicy Laboratorium złożyli na ręce Wojewódzkiego Inspektora wyrazy wdzięczności za współpracę, profesjonalizm i wsparcie okazywane podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych. Spotkanie odbyło się w atmosferze wzajemnej życzliwości.

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.


lista aktualności