23 Listopada 2021

19 listopada 2021 roku - WIORiN w Lublinie podczas szkolenia dla Inspektorów Nadzoru Terenów Zieleni Drukuj

W dniu 19 listopada 2021 w siedzibie Inkubatora Technologicznego w Lublinie odbyło się szkolenie dla Inspektorów Nadzoru Terenów Zieleni zorganizowane przez Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa. Celem wydarzenia było zapoznanie uczestników z aktualnymi regulacjami prawnymi i zmianami
w realizowaniu terenów zieleni w ramach inwestycji deweloperskich, inwestycji drogowych
i pozostałych samorządowych. Na zaproszenie Pana Krzysztofa Wrony, Prezesa Stowarzyszenia w wydarzeniu wzięli udział reprezentanci Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie w osobach: Pani Teresa Wyłupek, Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie, Pan Marek Wylaź, kierownik Działu Nadzoru Fitosanitarnego, Pani Jagna Polkowska – Rogala, p.o. kierownika Oddziału w Lublinie oraz Pani Magdalena Sykut. Wychodząc naprzeciw zmianom w przepisach prawa dotyczących zdrowia roślin, Pan Marek Wylaź przedstawił strukturę organizacyjną Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie oraz wygłosił wykład pt. „Aktualne wymogi i zasady paszportowania roślin”.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.


 


lista aktualności