21 Października 2021

13 października 2021 roku – WIORiN w Lublinie podczas Jubileuszu 25-lecia Lubelskiej Izby Rolniczej Drukuj

13 października 2021 roku Lubelska Izba Rolnicza obchodziła Jubileusz 25-lecia działalności, którego obchody odbyły się w Wojciechowie. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych, instytucji działających na rzecz rolnictwa, rektorzy i profesorowie uczelni wyższych. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie reprezentowała Pani Teresa Wyłupek, Lubelski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która złożyła podziękowania za wieloletnią współpracę na ręce Pana Gustawa Jędrejka, Prezesa LIR.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji rolników i delegatów w kościele pw. Św. Teodora w Wojciechowie. Następnie przedstawiono rys historyczny Lubelskiej Izby Rolniczej oraz wręczono odznaczenia Krajowej Rady Izb Rolniczych. Zaproszeni goście otrzymali medale jubileuszowe z okazji 25-lecia LIR. Zwieńczeniem wydarzenia była część artystyczna z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca „Dąbrowica” oraz wieczór wspomnień przy akompaniamencie Kapeli Ludowej.

 

Zdjęcia: lir.lublin.pl

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.


 


lista aktualności