Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Oddziały terenowe - wiorin opole

Oddział Obsługiwane powiaty
Brzeg brzeski
Głubczyce głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski
Kluczbork kluczborski
Namysłów namysłowski
Nysa nyski
Olesno oleski
Opole opolski, miasto na prawach powiatu: Opole
Prudnik krapkowicki, prudnicki
Strzelce Opolskie strzelecki

 

 

Brzeg


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Robotnicza 12
49-300 Brzeg
tel.: 77 416-23-63

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : brzeski

Pracownicy:

  1. Marek Stankiewicz - p.o kierownika oddziału

  2. Monika Kokoszka - ochrona roślin i technika

  3. Ewelina Barczuk - nadzór nasienny

 

 

Głubczyce


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Chrobrego 5A
48-100 Głubczyce
tel.: 77 485-23-52

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : głubczycki,

kędzierzyńsko-kozielski

Pracownicy:

  1. Bogusław Górecki - ochrona roślin i technika

  2. Bogusława Mankiewicz - ochrona roślin i technika

  3. Andrzej Radom - laborant

 

 

Kluczbork


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Żeromskiego 3B
46-200 Kluczbork
tel.: 77 418-66-78

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : kluczborski

Pracownicy:

  1. Janusz Kalemba - kierownik oddziału

  2. Irena Sokołowska - nadzór nasienny

  3. Elżbieta Grajcar - nadzór fitosanitarny

  4. Irena Domagała - ochrona roślin i technika

 

 

Namysłów


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Dubois 3
46-100 Namysłów
tel.: 77 410-06-96

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : namysłowski

Pracownicy:

 

  1. Ewelina Szczypior - p.o. kierownika oddziału

  2. Dorota Brzeźniak - ochrona roślin i technika

  3. Tomasz Rosiński - nadzór nasienny

 

 

Nysa


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Rodziewiczówny 1
48-303 Nysa
tel.: 77 433-22-90

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : nyski

Pracownicy:

  1. Małgorzata Smykała - p.o. kierownika oddziału

  2. Robert Gadomski - ochrona roślin i technika

  3. Inga Knapik - nadzór nasienny

 

 

Olesno


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Drzymały 4
46-300 Olesno
tel.: 34 350-93-67

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : oleski

Pracownicy:

  1. Barbara Hanzel - kierownik oddziału

  2. Sylwia Świderska - ochrona roślin i technika

  3. Dawid Szymczykiewicz - nadzór nasienny

 

 

Opole


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Wrocławska 172
45-835 Opole
tel.: 77 457-23-29

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : opolski,

miasto na prawach powiatu: Opole

Pracownicy:

  1. Zofia Pietrzak - kierownik oddziału

  2. Danuta Śleziak - nadzór fitosanitarny

  3. Aneta Siłka - nadzór fitosanitarny

  4. Andrzej Zugaj - ochrona roślin i technika

  5. Zbigniew Greszel - nadzór nasienny

 

 

Prudnik


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Armii Krajowej 27
48-200 Prudnik
tel.: 77 436-37-10

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : krapkowicki, prudnicki

Pracownicy:

  1. Anna Faber - kierownik oddziału

  2. Mariusz Leszczyński  - ochrona roślin i technika

  3. Andrzej Augustyn - nadzór nasienny

  4. Błażej Bojanowicz - nadzór fitosanitarny

 

 

Strzelce Opolskie


Godziny pracy 730-1530

poniedziałek-piątek

 

ul. Gogolińska 2a
47-100 Strzelce Opolskie
tel.: 77 461-38-25

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : strzelecki

Pracownicy:

  1. Anna Gryska - p.o kierownika oddziału

  2. Joanna Makłowicz - nadzór nasienny

  3. Ewelina Klimas - ochrona roślin i technika

 

 

Zgłoś błąd