Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Oddziały terenowe - wiorin gdańsk

Oddział Obsługiwane powiaty
Bytów bytowski
Chojnice chojnicki
Człuchów człuchowski
Gdańsk gdański, miasto Gdańsk, miasto Sopot. miasto Gdynia
Kościerzyna kościerski, kartuski
Kwidzyn kwidzyński
Lębork lęborski
Malbork malborski, sztumski
Nowa Wieś Rzeczna starogardzki, tczewski
Nowy Dwór Gdański nowodworski
Puck pucki, wejherowski
Słupsk słupski, miasto Słupsk

 

 

Oddział Bytów


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Mierosławskiego 11
77-100 Bytów
tel.: 59 822-61-91
tel/fax: 59 822-25-72

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty: bytowski

 

 

Pracownicy:

  1. Mariusz Wera, Kierownik oddziału

  2. Wojciech Mądry, ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  3. Monika Deja, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  4. Anna Kriger, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Chojnice


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Strzelecka 29
89-600 Chojnice
tel.: 52 397-25-23

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : chojnicki

 

 

Pracownicy:

  1. Dariusz Binka, Kierownik oddziału

  2. Ładysław Ragin, nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Anna Fierek, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  4. Arkadiusz Fryca. ochrona roślin i technika

  5. Joanna Hoffmann, nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

 

Oddział Człuchów


Godziny pracy 7:30-15:30

 

Ul.Słowackiego 5a
77-300 Człuchów
tel.: 59 834-60-86

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : człuchowski

 

Pracownicy:

  1. Wojciech Piotrzkowski - Kierownik oddziału

  2. Anna Wrona - nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Barbara Karasek - nadzór fitosanitarny

  4. Joanna Miszczuk - ochrona roślin i technika

Oddział Gdańsk


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Na Stoku 48
80-874 Gdańsk
tel.: 58 682-29-40
fax: 58 302- 26-69

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : gdański, miasto Gdańsk,
miasto Sopot, miasto Gdynia

 

 

Pracownicy:

  1. Monika Kowalczyk, Kierownik oddziału

  2. Anna Lademann - nadzór fitosanitarny

  3. Olga Żachowska - ochrona roślin i technika

  4. Paulina Kraszewska – nadzór fitosanitarny

  5. Anna Skolimowska - nadzór nasienny

 

 

Oddział Kościerzyna


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Zakładowa 6
83-400 Kościerzyna
tel.: 58 686-54-47
fax: 58 686-24-57

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : kościerski, kartuski

 

 

Pracownicy:

  1. Jacek Fierka - Kierownik oddziału

  2. Jolanta Pobłocka - nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Alicja Gach - nadzór fitosanitarny

  4. Anna Szulfer - ochrona roślin i technika, nadzór nasienny

  5. Katarzyna Walczak - nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Kwidzyn


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Grudziądzka 23
82-500 Kwidzyn
tel.: 55 279-92-37
fax: 55 279-24-76

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : kwidzyński

 

 

Pracownicy:

  1. Alina Michalska - Kierownik oddziału

  2. Małgorzata Kurach - nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Agnieszka Poważyńska-Duda - nadzór fitosanitarny

  4. Małgorzata Jasińska - ochrona roślin i technika

  5. Magdalena Kowalska-Wiśniewska - nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Lębork


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Krzywoustego 1
84-300 Lębork
tel.: 59 862-40-33
fax: 59 862-06-80

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : lęborski

 

 

Pracownicy:

  1. Tomasz Ptak - Kierownik oddziału

  2. Mirosława Walczykowska-Gomułkiewicz - nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Tomasz Dułak - nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  4. Kamilla Janicka - nadzór fitosanitarny

 

 

Oddział Malbork


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. M.Konopnickiej 26
82-200 Malbork
tel.: 55 272-28-81
fax: 55 273-28-81

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : malborski, sztumski

 

 

Pracownicy:

  1. Piotr Pajewski - Kierownik oddziału

  2. Jolanta Kulwicka - nadzór fitosanitarny

  3. Bożena Dębińska - ochrona roślin i technika

  4. Karolina Wernik - nadzór nasienny

 

 

Oddział Nowa Wieś Rzeczna


Godziny pracy 7:30-15:30

 

Nowa Wieś Rzeczna
ul. Rzeczna 18
83-200 Starogard Gdański
tel./fax: 58 562-25-65

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : starogardzki, tczewski

 

 

Pracownicy:

  1. Sylwester Etmański - Kierownik oddziału

  2. Anna Szatkowska - nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

  3. Zofia Wetta - nadzór fitosanitarny

  4. Ewelina Kolaska - nadzór nasienny

  5. Katarzyna Koziatek - ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Nowy Dwór Gdański


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Podmiejska 1
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel.: 55 247-36-13
fax: 55 247-21-80

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : nowodworski

 

 

 

Pracownicy:

  1. Dorota Cherek, Kierownik oddziału

  2. Marzena Gołębiowska - nadzór nasienny

  3. Katarzyna Żwirek - nadzór fitosanitarny, ochrona roślin i technika

 

 

Oddział Puck


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. 10-go lutego 29
84-100 Puck
tel.: 58 673-28-57
fax: 58 673-40-13

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : pucki, wejherowski

 

 

Pracownicy:

  1. Renata Roś - Kierownik oddziału

  2. Barbara Szulc - nadzór nasienny, nadzór fitosanitarny

  3. Anna Ziemann - nadzór fitosanitarny

  4. Bożena Sołtysiak - nadzór fitosanitarny

  5. Janusz Żuk - nadzór nasienny

 

 

Oddział Słupsk


Godziny pracy 7:30-15:30

 

ul. Banacha 10
76-200 Słupsk
tel.: 59 843-29-38
fax: 59  843-02-08

Mapa dojazdu: Google Maps

Obsługiwane powiaty : słupski, miasto Słupsk

 

 

Pracownicy:

  1. Anna Wasińska - Kierownik oddziału

  2. Justyna Dyguła - nadzór fitosanitarny

  3. Agnieszka Kądziołka - nadzór fitosanitarny, nadzór nasienny

  4. Justyna Nosal - nadzór fitosanitarny

  5. Agnieszka Łazarewicz - nadzór fitosanitarny

Zgłoś błąd