13 Lutego 2024

Sesja posterowa PIORiN Drukuj

 

Podczas Konferencji Ochrony Roślin przedstawiciele Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa dzielili się swoim doświadczeniem i dorobkiem naukowym nie tylko w formie wykładów, ale również podczas sesji posterowej.

 

Byli najliczniejszą grupą wystawienniczą, która przygotowała aż 25 prezentacji. Tematyka obejmowała cały przekrój zagadnień, którymi zajmuje się Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Począwszy od nasiennictwa, poprzez monitoring i identyfikację agrofagów oraz ochronę przed nimi, aż do obrotu krajowego i międzynarodowego produktami roślinnymi. Nie zabrakło też licznych tematów przedstawionych z punktu widzenia laboratoriów oraz praktycznych wniosków z codziennej pracy inspektorów z oddziałów terenowych.

 

Uczestnicy konferencji z zainteresowaniem oglądali postery, zadawali pytania ich autorom oraz dyskutowali na tematy przedstawione na plakatach. Jeśli ktoś nie mógł uczestniczyć w sesji posterowej lub zabrakło mu czasu na zatrzymanie się przy niektórych prezentacjach, może zapoznać się przynajmniej ze streszczeniami zebranymi przez organizatorów 64. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin.

Pliki do pobrania

Streszczenia - Konferencja Ochrony Roślin 2024

lista aktualności
Rejestr zmian
Podmiot publikujący: PIORIN
Osoba publikująca informację: Agnieszka Bajkowska
Data publikacji informacji: 13.02.2024 00:00
Data aktualizacji informacji: 13.02.2024 09:38
Sprawdź historię zmian