16 Maja 2023

Konkurs fotograficzny „Natura w obiektywie inspektora” Drukuj

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin 2023, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Kielcach, Oddział w Staszowie zorganizował konkurs fotograficzny dla miłośników i pasjonatów fotografii- pracowników WIORiN Kielce. Do konkursu zostało zgłoszonych 51 zdjęć, z których komisja w składzie Magdalena Dziewięcka- kierownik, Paulina Klimkiewicz inspektor oraz Anna Klamczyńska- inspektor, wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 12 maja 2023 r. podczas wojewódzkich obchodów MDZR. Wręczając nagrody Kierownik O/Staszów podziękowała za liczny odzew i udział wszystkim uczestnikom. Podkreśliła, że niezmiernie ciekawym doświadczeniem dla komisji było podziwianie prac konkursowych i obserwowanie natury oczami pracowników WIORiN w Kielcach. Zwróciła uwagę na profesjonalizm wykonanych zdjęć oraz idealne ujęcia i kadry. Dodała, że w związku z wysokim poziomem nadesłanych prac trudne było wyłonienie zwycięzców.

 

Komisja konkursu przyznała następujące nagrody:

I miejsce:

Kamila Obierak - O/Sandomierz 

II miejsce:

Karolina Bratek - O/Kazimierza Wielka 

III miejsce:

 Dominika Skolimowska - WIORiN Kielce 

Wyróżnienia:

Agnieszka Muskus - O/Opatów

Iwona Siwiec - DORiN Kielce

Adrian Wąchała - O/Jędrzejów   

 

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do rozwijania swoich fotograficznych pasji.