15 Czerwca 2022

9-10 czerwca 2022 roku – WIORiN w Lublinie partnerem II Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Gospodarowanie przestrzenią a zaso Drukuj

Fot. Szymon Chmielewski, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Fot. Szymon...
Fot. Adam Gawryluk, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Fot. Adam Gawryluk,...
Fot. Adam Gawryluk, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Fot. Adam Gawryluk,...
Fot. Szymon Chmielewski, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Fot. Szymon...

W dniach 9-10 czerwca 2022 roku w Kazimierzu Dolnym odbyła się
II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Gospodarowanie przestrzenią a zasoby przyrodnicze” zorganizowana przez Katedrę Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Partnerem wydarzenia był Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie reprezentowany przez Panią Teresę Wyłupek, Wojewódzkiego Inspektora. Konferencja była okazją do przedstawienia aktualnych wyników badan, analiz i koncepcji kształtowania przestrzeni kulturowych. Umożliwiła także wymianę poglądów i dyskusję nad możliwościami wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań w systemie gospodarowania przestrzenią i zarządzania zasobami środowiska przyrodniczego w odpowiedzi na skutki zmian klimatu.

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.

 


lista aktualności