18 Października 2021

4 października 2021 roku – Wojewódzki Inspektor podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022 Drukuj

W dniu 4 października 2021 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie rozbrzmiało uroczyste Gaudeamus Igitur inaugurujące rok akademicki 2021/2022. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością rektorzy poprzednich kadencji i innych lubelskich uczelni, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, służb mundurowych, naukowcy i pracownicy. Nie zabrakło także reprezentacji doktorantów
i studentów, którzy przystąpili do uroczystego ślubowania w imieniu wszystkich nowo przyjętych żaków.

W ramach wieloletniej współpracy ze środowiskiem akademickim Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w wydarzeniu wzięła udział Pani Teresa Wyłupek, Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie.

 

 

 

 

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.


 


lista aktualności