15 Lutego 2022

31 stycznia 2022 roku – WIORiN w Lublinie podczas posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego Drukuj

W dniu 31 stycznia 2022 roku w siedzibie Lubelskiej Izby Rolniczej odbyło się  posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego. Z ramienia Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie w spotkaniu uczestniczył Pan Zbigniew Baran Kierownik Działu Nadzoru Nasiennego. W trakcie posiedzenia ustalono lokalizację doświadczeń PDO z roślinami jarymi w 2022 roku oraz przyjęto Listę Odmian Zalecanych na rok 2022 dla województwa lubelskiego.

Zdjęcie (źródło): Stacja Doświadczalna Oceny Odmian

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.


lista aktualności