26 Sierpnia 2021

22 sierpnia 2021 roku – WIORiN w Lublinie, Oddział w Zamościu na Dożynkach Powiatowo – Gminnych w Sitnie Drukuj

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom Dożynek Powiatowo – Gminnych, które odbyły się 22 sierpnia 2021 roku w Sitnie. Gospodarzem wydarzeń byli: Pan Stanisław Grześko, Starosta Zamojski oraz Pan Krzysztof Seń, Wójt Gminy Sitno.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie reprezentowały: Pani Elżbieta Krzyszczuk, Anna Sadłowska oraz Krystyna Saja z Oddziału w Zamościu. Inspektorzy przygotowali punkt informacyjny w którym uczestnicy imprezy mogli zapoznać się z działalnością Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie. Zainteresowanym udzielano porad z zakresu nadzoru fitosanitarnego, stosowania środków ochrony roślin oraz nasiennictwa.

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.

 


lista aktualności