24 Stycznia 2022

19 stycznia 2022 roku – WIORiN w Lublinie podczas spotkania pt. „Plany współpracy na 2022 rok” w ramach kampanii „Lubelskie – ws Drukuj

W dniu 19 stycznia 2022 roku, w trybie on-line odbyło się spotkanie partnerów kampanii edukacyjno-informacyjnej pt. „Plany współpracy na 2022 rok” zainicjowanej w 2020 roku przez Pana Sebastiana Trojaka, Członka Zarządu Województwa Lubelskiego.
W spotkaniu uczestniczyła Pani Teresa Wyłupek, Lubelski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która od lat współpracuje z zespołem ds. realizacji kampanii przy inicjowaniu i organizowaniu przedsięwzięć informacyjno-promocyjnych, mających na celu uświadamianie o znaczeniu pszczoły dla środowiska i człowieka. W pierwszej części spotkania Pan Sebastian Trojak przedstawił zadania na rzecz pszczół, pszczelarstwa i bioróżnorodności planowane do realizacji w 2022 roku, w tym listę konkursów i wydarzeń własnych oraz proponowane formy wsparcia inicjatyw zewnętrznych. W części dyskusyjnej spotkania Pani Teresa Wyłupek zadeklarowała uczestnictwo WIORiN w Lublinie w działaniach na rzecz ochrony owadów zapylających na terenie województwa lubelskiego.

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.


lista aktualności