15 Czerwca 2022

12 czerwca 2022 roku – Promocja WIORiN w Lublinie podczas Jarmarku Opolskiego Drukuj

 

W dniu 12 czerwca 2022 roku w Opolu Lubelskim odbyła się kolejna już edycja Jarmarku Opolskiego, którego organizatorem był Urząd Miasta w Opolu Lubelskiem.
Na zaproszenie Burmistrza Opola Lubelskiego  Pana Sławomira Plisa,Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa reprezentowany był przez Panią Teresę Wyłupek - Wojewódzkiego Inspektora oraz pracowników Oddziału w Opolu Lubelskim: Piotra Fiuka, Kierownika Oddziału, Andrzeja Górę, Starszego specjalistę, Marcin Deca, Starszego specjalistę i Joannę Rosińską, Starszego inspektora.

Inspektorzy Oddziału w Opolu Lubelskiem przygotowali stoisko informacyjne w którym prezentowali informacje na temat działalności PIORiN,  zagadnienia z zakresu nadzoru fitosanitarnego, nasiennego oraz zasad właściwego stosowania środków ochrony roślin z uwzględnieniem bezpieczeństwa pszczół.

Najmłodsi uczestnicy wydarzenia mieli okazję uczestnictwa w konkursach i zabawach zorganizowanych przez Inspektorów, a w nagrodę za dobrze wykonane zadania otrzymali drobne upominki.


lista aktualności