Drukuj   

ŁD_Kontakt

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Łodzi

ul. Siewna 13A

94-250 Łódź

 

godziny pracy 7.30-15.30

tel. 42 611-66-60, 633-99-72, fax: 42 633-83-89

 

www.piorin.gov.pl/lodz

www.bip.piorin.gov.pl/lodz

 

Sekretariat: wi-lodz@piorin.gov.pl

Dział Nadzoru Fitosanitarnego: dnf-lodz@piorin.gov.pl

Dział Ochrony Roślin i Techniki: dorit-lodz@piorin.gov.pl

Dział Nadzoru Nasiennego: dnn-lodz@piorin.gov.pl

Dział Administracyjny: da-lodz@piorin.gov.pl

Dział Finansowo - Księgowy: df-lodz@piorin.gov.pl

Samodz. stanowisko do spraw Informatyki it-lodz@piorin.gov.pl

Samodz. stanowisko do spraw kadr kadry-lodz@piorin.gov.pl

Samodz. stanowisko do spraw obsługi prawnej dp-lodz@piorin.gov.pl

Samodz. stanowisko do spraw bhp i p.poż. bhp-lodz@piorin.gov.pl

 

 

Laboratorium Wojewódzkie
Miejscowość Tel./fax Adres E-mail
Sieradz tel.: 43 827-11-60 98-200 Sieradz lw-sieradz@piorin.gov.pl
tel.: 43 822-41-45 ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 29 
tel./fax: 43 827-11-76 
Laboratorium Oceny Nasion
Miejscowość Tel./fax Adres E-mail
Łódź 42 634-90-88  94-250 Łódź son-lodz@piorin.gov.pl
ul. Siewna 13A
Delegatury
Miejscowość Tel./fax Adres E-mail
Piotrków Trybunalski tel.: 44 646-73-54 97-300 Piotrków Tryb.  d-piotrkow-trybunalski@piorin.gov.pl
tel./fax: 44 646-68-62 ul. Dworska 13
Sieradz  tel.: 43 827-11-60 98-200 Sieradz d-sieradz@piorin.gov.pl
tel.: 43 822-41-45 ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 29 
tel./fax: 43 827-11-76 
Skierniewice  tel.: 46 833-29-89 96-100 Skierniewice  d-skierniewice@piorin.gov.pl
tel.: 46 833-64-16 Al. M. Rataja 9 
tel./fax: 46 833-42-79   
Oddziały
Miejscowość Tel./fax Adres E-mail
Bełchatów 44 632-81-40 97-400 Bełchatów o-belchatow@piorin.gov.pl
ul. Okrzei 49
Brzeziny 46 874-21-24 95-060 Brzeziny o-brzeziny@piorin.gov.pl
ul. Sienkiewicza 16A
Łask 43 675-25-87 98-100 Łask o-lask@piorin.gov.pl
ul. 9 Maja 33
Łęczyca 24 721-35-82 99-100 Łęczyca o-leczyca@piorin.gov.pl
ul. M. Konopnickiej 14
Łowicz 46 837-50-65 99-400 Łowicz o-lowicz@piorin.gov.pl
ul. Stanisławskiego 30
Łódź tel.: 42 611-67-15 94-250 Łódź o-lodz@piorin.gov.pl
fax: 42 611-62-34 ul. Siewna 13A
Kutno 24 253-36-68 99-300 Kutno o-kutno@piorin.gov.pl
ul. Narutowicza 39
Opoczno 44 755-30-31 26-300 Opoczno o-opoczno@piorin.gov.pl
ul. Sobieskiego 1
Pajęczno 34 311-12-79 98-330 Pajęczno o-pajeczno@piorin.gov.pl
ul. 1-go Maja 13/15
Poddębice 43 678-37-62 99-200 Poddębice o-poddebice@piorin.gov.pl
ul. Kaliska 5
Radomsko 44 682-08-17 97-500 Radomsko o-radomsko@piorin.gov.pl
ul. Reymonta 62
Rawa Mazowiecka 46 814-36-34 96-200 Rawa Maz. o-rawa-mazowiecka@piorin.gov.pl
ul. Kościuszki 5 
Tomaszów Mazowiecki 44 724-68-60 97-200 Tomaszów Maz. o-tomaszow-mazowiecki@piorin.gov.pl
Plac Kościuszki 12
Wieluń 43 843-39-12 98-300 Wieluń o-wielun@piorin.gov.pl
ul. Śląska 23
Wieruszów 62 784-13-34 98-400 Wieruszów o-wieruszow@piorin.gov.pl
ul. Waryńskiego 8

opublikował: Dariusz Cyppel
2014-04-03 11:31