Godlo

Państwowa Inspekcja Ochrony
Roślin i Nasiennictwa


Strona głównaEnglishBIPKontakt
Szukaj :  

Główny Inspektorat

Zdrowie roślin
Nasiennictwo
Obrót i stosowanie ś.o.r.
Bezpieczeństwo żywności
GMO
Eksport i Import
Działalność laboratoryjna
Rolnictwo ekologiczne
Rzecznik prasowy

Informacje dla:

Informacje dla eksporterów do Federacji Rosyjskiej
Podmiotów obracających drewnem lub DMO

Województwo Małopolskie

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
30-134 Kraków, ul. Kołowa 3

www.piorin.gov.pl/krakow
http://bip.malopolska.pl/wiorinkrakow


sekretariat fax 12 430-49-64, centrala 12 623-28-00 godziny pracy 730-1530
wi-krakow@piorin.gov.pl

Dział Nadzoru Fitosanitarnego dnf-krakow@piorin.gov.pl
Dział Ochrony Roślin i Techniki dorit-krakow@piorin.gov.pl
Dział Nadzoru Nasiennego dnn-krakow@piorin.gov.pl
Dział Administracyjny da-krakow@piorin.gov.pl
Dział Finansowy df-krakow@piorin.gov.pl
Samodz. Stan.do spraw Informatyki it-krakow@piorin.gov.pl

 Wojewódzki Inspektor : ANDRZEJ NOWAK

Laboratorium Wojewódzkie
Miejscowość ulica tel./fax e-mail
Kraków 30-134 Kołowa 3 12 623-28-26 lw-krakow@piorin.gov.pl
Pracownia Oceny Nasion
Miejscowość ulica tel./fax e-mail
Kraków 30-134 Kołowa 3 12 623-28-41 pon-krakow@piorin.gov.pl
Oddziały Wojewódzkiego Inspektoratu
Miejscowość ulica tel./fax e-mail
Kraków 30-133 Kołowa 3 IIIp 12 623-28-(20, 33, 36, 37)
12 623-28-31 fax
o-krakow@piorin.gov.pl
Nowy Sącz 33-300 Głowackiego 33 18 441-27-65
18 441-24-58 tel/fax
o-nowy-sacz@piorin.gov.pl
Bochnia 32-700 Konstytucji 3 Maja 5 14 612-34-77 tel/fax o-bochnia@piorin.gov.pl
Dąbrowa Tarn. 33-200 Kościuszki 14 14 642-28-86
14 642-43-75 tel/fax
o-dabrowa-tarn@piorin.gov.pl
Tarnów 33-100 al.Solidarności 5-9 14 652-52-87
14 621-96-28 fax
o-tarnow@piorin.gov.pl
Miechów 32-200 Konopnickiej 23a 41 383-16-60 
41 383-22-05 fax
o-miechow@piorin.gov.pl
Olkusz 32-300 Aleja 1000-lecia 13A 32 754-65-03 tel/fax o-olkusz@piorin.gov.pl
Oświecim 32-600 Piłsudskiego 10 33 842-56-14 tel/fax o-oswiecim@piorin.gov.pl
Proszowice 32-100 Kopernika 6 12 386-17-93
12 386-28-08 fax
o-proszowice@piorin.gov.pl
Gorlice 38-300 Ropica Polska 325 18 352-77-17 tel/fax o-gorlice@piorin.gov.pl
Limanowa 34-600 Matki Boskiej Bolesnej 87 18 337-11-91 tel/fax o-limanowa@piorin.gov.pl
Myślenice 32-400 Jordana 4 12 272-08-15 tel/fax o-myslenice@piorin.gov.pl
Sucha Beskidzka 34-200 Kościelna 5b 33 874-27-49 tel/fax o-sucha-beskidzka@piorin.gov.pl
Zakopane 34-500 ul. Sienkiewicza 34 18 541-61-87 tel/fax o-nowy-targ@piorin.gov.pl
opublikował: Jerzy Ochnio
2014-04-24 08:28