Godlo

Państwowa Inspekcja Ochrony
Roślin i Nasiennictwa


Strona głównaBIP
Struktura organizacyjna
Prawo
Ogłoszenia
Załatwianie spraw
Nadzór Fitosanitarny
Ochrona Roślin i Technika
Nadzór Nasienny
Laboratorium Wojewódzkie
Aktualności
Polityka Jakości
Kontakt

         AB 1229

  


 

 


KP_Jednostki_badania


I. Jednostki organizacyjne upoważnione do przeprowadzania badań technicznych opryskiwaczy

 

Lp.

Nazwa jednostki organizacyjnej

Siedziba i adres jednostki

Zakres udzielonego

upoważnienia

1

2

3

4

Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.

Zakład Usługowo-Produkcyjny s.c.

Mieczysław Chrzanowki

Roman Nogalski

ul. Hallera 35

86-230 Lisewo

 

polowe i sadownicze

2.

Zakład Usługowo Handlowy

Bolesław Prus

Żurawi 24

89-240 Kcynia

polowe i sadownicze

3.

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym „Agroma” Sp. z o.o

ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 15

89-400 Sępólno Krajeńskie

polowe

4.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych

 

ul. Piekarska 6

87-704 Bądkowo

 

 

polowe i sadownicze

5.

Ziemowit Rębisz

Rolnicze Biuro Handlowe

Gruta

86-330 Mełno

 

polowe i sadownicze

6.

Przedsiębiorstwo Rolno – Przetwórcze „Brzysko – Rol”

Sp. z o.o.

Brzyskorzystewko

88-400 Żnin

 

polowe i sadownicze

7.

 

Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa „Borysiak”

 

 

ul. Podgórna 65 a

87-300 Brodnica

 

 

polowe i sadownicze

8.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy

Jan Kaczmarek

 

Gawroniec 78/8

86-122 Bukowiec

 

 

polowe i sadownicze

9.

Raiffeisen Agro – Technika

Sp. z o.o.

ul. Bydgoska 41

86-061 Brzoza

k/Bydgoszczy

 

polowe

10.

Techniczna Obsługa Samochodów

„TOS – SERWIS” s.c.

Pędzewo 44 A

87-134 Zławieś Wielka

polowe

11.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Handel – Usługi

Ryszard Leszek

Małe Pułkowo 67

87-207 Dębowa Łąka

polowe

12.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stacja Kontroli Pojazdów

Lech Brukiewicz

 

ul. Zbożowa 4

88-320 Strzelno

 

 

polowe

13.

Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo

Andrzej Kukliński

 

Bielawy 34

88-430 Janowiec Wielkopolski

 

 

polowe

14.

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa

Rolniczego w Minikowie

89-122 Minikowo 1

polowe i sadownicze

15.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy

Tomasz Kaczmarek

Gawroniec 59/2

86-122 Bukowiec

 

polowe i sadownicze

16.

„EKO-ROL”

Paweł Wolski

 

Murzynko 28/2

88-140 Gniewkowo

 

 

polowe i sadownicze

17.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Lipiński Tomasz

Podgórzyn 49

88-400 Żnin

polowe

18.

P.P.U.H. „ELKAR”

Ośrodek Szkolenia Kierowców

 

ul. Przemysłowa 1

88-200 Radziejów

 

 

 

polowe

19.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy

„EKO-ROL”

Agnieszka Wojciechowska

ul. Przyjazna 3

87-103 Mała Nieszawka

polowe i sadownicze

20.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy

Kazimierz Gzella

 

ul. Nałkowskiej 2

86-100 Świecie

 

 

 

polowe i sadownicze

21.

PHU „JAN-ROL”

Jan Wojciechowski

Parchanki 40

87-110 Inowrocław

polowe

22.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „AUTOPOL”

Robert Hankiewicz

 

Ruda Lubieniecka 26 A

87-860 Chodecz

 

 

polowe i sadownicze

23.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Lipiński Józef

Podgórzyn 49

88-400 Żnin

polowe i sadownicze

24.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe P.T.H.U.

WAC-ROL

Wacław Oczki

ul. Kilińskiego 13

88-140 Gniewkowo

polowe i sadownicze

25.

„EKOPRYSK”

Jacek Ładziak

ul. Kasprowicza 22

88-300 Mogilno

polowe

26.

Kujawska Fabryka

Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 54

87-880 Brześć Kujawski

polowe i sadownicze

27.

RAF-POL

Rafał Berent

ul. Sobieskiego 16/3

88-140 Gniewkowo

polowe i sadownicze

28.

JACK-MAT

Jacek Gralik

Zagajewiczki 15

88-133 Dąbrowa Biskupia

polowe i sadownicze

29.

Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny, Brygida Prus

Żurawia 24

89-240 Kcynia

polowe i sadownicze

30.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Lipiński Paweł

Podgórzyn 49

88-400 Żnin

polowe i sadownicze

31.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy

Janusz Majer

ul. dr Jana Dreckiego 11/40

88-140 Gniewkowo

polowe i sadownicze

32.

P.W.QUALITY

Marek Pniewski

ul. Dr Jana Dreckiego 9/15

88-140 Gniewkowo

polowe

33.

P.U.H. AGROMIX-BIS

Jakub Karczewski

ul. Polna 24/1

89-115 Mrocza

polowe

34.

P.W. RYKO-ROL

Marcin Wojciechowski

ul. Sikorskiego 9

88-140 Gniewkowo

polowe

35.

AGROPARTNER

Sebastian Mejer

ul. Sikorskiego 14

88-140 Gniewkowo

polowe

36.

AGRO-MAR

Marcin Boniecki

Ostrowite 116

87-400 Golub-Dobrzyń

polowe

37.

AGROEKSPERT

Andrzej Pączkowski

ul. Nieszawska 2A/2

87-600 Lipno

polowe

38.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe P.T.H.U.

WAC-ROL

Arkadiusz Oczki

ul. Kilińskiego 13

88-140 Gniewkowo

polowe i sadownicze

39.

Firma Usługowa AGROEKSPERT

Sławomir Karwowski

ul. Heweliusza 3/67

86-300 Grudziądz

polowe

40.

Donata Torba

ul. Sikorskiego 9

88-140 Gniewkowo

polowe i sadownicze

41.

Spółdzielnia Mleczarska

EKOMLECZ

Świedziebnia 118 A

87-335 Świedziebnia

polowy

42.

Mechanika Maszyn Rolniczych

Mariusz Kaliszewski

ul. Szczuka 45 B

87-300 Brodnica

polowe i sadownicze

43.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe REMIX-MAG

Zbigniew Pietrzak

Strzyżki 8

87-860 Chodecz

polowe i sadownicze

44.

Centrum Kształcenia i Zarządzania

ATUT

ul. Wieciecka 34

87-800 Włocławek

polowe

45.

Firma Handlowo-Usługowa

GLOG

Daniel Ruciński

Łania 3/8

87-851 Boniewo

polowe i sadownicze

46.

EKO-KONTROL

Bartosz Koczorowski

ul. Niepodległości 62A/14

88-100 Inowrocław

polowe


opublikował: Łukasz Czajka
2013-11-28 13:49